5. edycja – „Mała książka – wielki człowiek”

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że projekt „Mała książka – wielki człowiek” edycja 2022/23 cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Uczestników mamy 66 osób. DRODZY MALI CZYTELNICY pamiętajcie o zbieraniu nalepek przy każdej miłej wizycie w naszej bibliotece! Im więcej DYPLOMOWANYCH CZYTELNIKÓW tym lepiej.

W poprzednich 4. edycjach „Mała książka – wielki człowiek” wzięło udział , w sumie 300 osób.

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!