SŁOWO NA KAŻDY DZIEŃ POWSZEDNI…

Gdy zapragniesz wziąć coś kładł sam nikt Ci nie zabroni byleś po to, co nie Twoje nie wyciągał dłoni

SŁAWOMIR GOŁEMBIOWSKI

Sławomir Gołembiowski, którego dzieła mogliśmy oglądać w październiku a Art Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie, to z całą pewnością człowiek wielu pasji. Para się nie tylko asamblażami czy prowadzi warsztaty plastyczne, jak te, które odbyły się 20 października w naszej bibliotece. Ten, pochodzący z Przygórza, artysta jest także autorem licznych wierszy i fraszek. Próbkę zręcznego posługiwania się słowem przez Sławomira Gołembiowskiego można od niedawna podziwiać w naszej placówce.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki i zapoznania się z ułamkiem twórczości pana Sławomira. Na uwagę szczególnie zasługuje ciekawa forma jej ekspozycji!