Kiermasz książki używanej w Parku Miejskim

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę (18 września) na Święto Piernika do Parku Miejskiego.

W trakcie festynu będą Państwo mogli wziąć udział w konkursie na najlepszy piernik oraz obejrzeć prezentacje zgłoszonych wypieków. Nie zabraknie stoisk rękodzielniczych oraz koncertów lokalnych artystów. A od godz. 16.00 Miejska Biblioteka Publiczna będzie czekać na Państwa przy swoim stoisku z używanymi książkami. Książki dostępne będą w symbolicznej cenie 3zł/sztukę, a całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup nowości wydawniczych. Beletrystyka, literatura popularnonaukowa, literatura dla dzieci, audiobooki i filmy – wszystkie czekają na swoich nowych właścicieli!

Uwaga! W przypadku złej pogody, impreza przeniesiona będzie do Teatru Robotniczego.