Niezwykła podróż śladami bohaterów bajek i baśni – „Brzydkie Kaczątko”

Niezwykła podróż śladami bohaterów bajek i baśni – „Brzydkie Kaczątko” – czy inny znaczy gorszy?

20 i 21 stycznia 2022 r., do naszej biblioteki przyszli uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Auxilium” na spotkanie z „Brzydkim Kaczątkiem”. Przy okazji poznali innych bohaterów baśni Hansa Christiana Andersena: Królową Śniegu, Calineczkę, Dziewczynkę z zapałkami. Rozwiązywali również quiz ze znajomości bajkowych postaci. Spotkanie zakończyło się wspólnym rysowaniem przez młodsze dzieci. Było wesoło i ciekawie.

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!