Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa – WD

W ramach celowej „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0” w 2021 roku zamówiono do Wypożyczalni dla Dorosłych następujące 613 pozycji:

  • Abbot Rachel – „Odwróc wzrok”
  • Abramović Marina – „Pokonać mur”
  • Adamczewski Leszek – „Blask ukrytego złota”
  • Allendr Isabel – „Długi płatek morza”
  • Alsterdal Tove – „Wiemy, że pamiętasz”
  • Anannikova Ludmiła  -” Skazane”
  • Anders Lili – „Lili.com”
  • Andrews Ilona  – „Magia triumfuje”
  • Andrews Ilona – „Magia łączy”
  • Angel Caroline  – „Istny drań”
  • Ansembourg Thomas  -” Jak nauczyć się szczęścia”
  • Archer Jeffrey – „Ukryte na widoku”
  • Aro Jessikka – „Trolle Putina”
  • Aykroyd Peter H -” Duchy: historia seansów”
  • Backman Elina – „Kiedy umiera król”
  • Barciś Artur – „Aktor musi grać, by żyć”
  • Bardugo Leigh – „Zniszczenie i odnowa”
  • Bareła Malwina – „Lunchbox na każdy dzień”
  • Barker Dawn – „Rodzina jest najważniejsza”
  • Bartnik Monika – „Nie mogę cię zapomnieć”
  • Bauer Ewa – „Kiedyś Ci wybaczę”
  • Bauer Ewa – „Nigdy nie zapomnę”
  • Bec Christophe – „Mroczna otchłań T.3”
  • Bednarska Agnieszka  – „Piętno Katriny”
  • Bednarski Michał – „Wbrew sobie”
  • Bekher Nana – „Pokus dotyku”
  • Bekher Nana – „Zapach grzechu”
  • Bel Melisa  – „Ekscentryczka”
  • Berry Lucinda – „Złe uczynki”
  • Berry Lucinda – „Złe uczynki”
  • Bester Katarzyna – „Ogrodnik: raj odnaleziony”
  • Bester Katarzyna – „Romans pod choinkę „
  • Białowąs Justyna  – „Wołyńska gra”
  • Bide Robert Hunter – „Same piękne rzeczy”
  • Bińczycka – Kołacz Iwona – „Dialog z czarnym Platonem”
  • Blackstock Terri – „Kłamstwa splamione”
  • Blinkiewicz Anita – „Przemytnicy”
  • Bloom Cameron – „Penguin Bloom”
  • Bochus Krzysztof – „Klątwa Lucyfera”
  • Bodziachowska Katarzyna – „księżna Izabela”
  • Bonda Katarzyna  – „Balwierz”
  • Bonda Katarzyna  – „Klatka dla niewinnych”
  • Booth Michael – „Japonia, Chiny i Korea…”
  • Borjlind Cilla – „Przypływ”
  • Borkowski Przemysław – „Śmierć nie ucieknie”
  • Borlik Piotr -” Tajemnica wzgórza trzech…”
  • Bortne Anders – „Nie śpie: osobisty reportaż..”
  • Brengos Anna M  -” Dzień prawdy”
  • Brengos Anna M – „Noc prawdy”
  • Broniecka – Klim Justyna – „Wszystko o prowadzeniu….”
  • Brookmyre Chris – „Retrospekcja”
  • Brown Karma – „Przepis na żonę doskonałą”
  • Browne Sheryl – „Druga żona”
  • Bruno Isabelle  -” Ikea na nowo”
  • Bryksy Kamila  – „Błyski”
  • Budzyński Wiesław  -” Baczyński uszlachetnia”
  • Bylicka- Karczewska Nina – „Papierowa miłość”
  • Callihan Kristen  -” Ukochany wróg”
  • Camden Elizabeth – „Król przypraw”
  • Cameron W.Bruce – „O psie który uratował…”
  • Cameron W.Bruce – „O psie, który dał słowo”
  • Candlish Louise – „Tuż za ściną”
  • Carey Mike – „Lucyfer”
  • Carlin Dan  – „Koniec jest zawsze blisko”
  • Cass Kiera – „Zdradzona”
  • Charbonnet Gabrielle – „Ukochany nieśmiertelny”
  •  Chmielarz Wojciech – „Dług honorowy”
  • Christie Agatha – „Wigilia wszystkich..”
  • Christofi Alex – „Dostojewski : portret”
  • Chrzanowska Magdalena – „Szukając miłości”
  • Chrzanowska Magdalena – „Szukając miłości”
  • Cicha Sandra – „Zakręt”
  • Cichecka Paulina – „Podróż poślubna”
  • Clauton Alice  -” Nie dasz mi spać”
  • Conefrey Mick – „Ostatni taki szczyt”
  • Czapczyńska Małgorzata – „Moje wyspy..”
  • Czornyj Maksymilian – „Pacjent”
  • Czykierda – Grabowska  – „Jak powietrze”
  • Ćwiek jakub – „Panie czarowne”
  • Ćwirlej Ryszard – „Mordercza rozgrywka”
  • Dale Mcgawon – „Poza wiarą: jak wychować”
  • Dante Alighieri – „Boska komedia”
  • Dare Teressa – „Ich gwiazdy”
  • Dąbrowski Bogusław – „Oddech słońca”
  • Dąbrowski Kazimierz – „Dezintegracja pozytywna”
  • De la Motte Anders – „Wiosenna ofiara”
  • Deaver Jeffery – „Do jutra”
  • Dobosz Bogdan – „Tęczowy terror”
  • Dobosz Ewelin i inni – „Lista niegrzecznych …”
  • Dominika Dudek -” Sztuka obsługo życia….”
  • Dostojevski Fedor – „Zimowe notatki..”
  • Dow Mike  -” Mgła mózgowa”
  • Drawska Greta – „Chichot”
  • Drawska Greta – „Rytuał”
  • Drawska Greta – „Stos”
  • Duckworth Angela – „Upór….”
  • Dudziec Remigiusz  -” Księżyc „
  • Dukey Ker – „Zepsute laleczki „
  • Dulewicz Joanna -” Sukcesja”
  • Dutka Wojciech – „Apokryf”
  • Dutton Kevin – „Odkryj w sobie psychopatę”
  • Dźbik – Kluge Justyna – „Polacy last minute”
  • Eapek Karel – „Inwazja jaszczurów”
  • Enerlich Katarzyna – „Dom na Wygonie”
  • Engeln Renee – „Obsesja piękna..”
  • Er Paula – „Tam gdzie milczą róże”
  • Fabisińska Liliana – „Czułe podróże”
  • Falkowska Małgorzata – „Gorzej być nie może”
  • Falkowska Małgorzata – „Mąż potrzebny na już”
  • Falkowska Małgorzata – „Nowe starego początki”
  • Falkowska Małgorzata – „Paleta marzeń”
  • Falkowska Małgorzata – „Poszukiwani, poszukiwany”
  • Ferreira Luis  -” Cisza kamieni”
  • Fiszer Roma – „Amulet”
  • Fiszer Roma – „Wzgórze miłości”
  • Flynn Laurie Elizabeth – „Dziewczyny są tu takie miłe”
  • Folwarska Edyta – „Kochanka”
  • Folwarska Edyta – „Zdradzona”
  • Formella Ewa – „Złoty konik dla Palmiry”
  • Frasier Anne – „Znajdź mnie”
  • Frazier Karen – „Hashimoto….”
  • Frączyk Izabela – „Spalone mosty”
  • Fredro Aleksander – „Zemsta”
  • Fredro Aleksander – „Zemsta”
  • Frost Maya – „Klub pani M”
  • Gajdowska Urszula – „Panna bez majatku”
  • Gajdziński Piotr – „Czas Gierka”
  • Galas Krzysztof – „A jednak”
  • Garczyńska Barbara – „Daleko – blisko”
  • Gardner David – „Tom Hanks, Enigma”
  • Gargaś Gabriela  – „Nigdy cię nie zapomnę”
  • Gargaś Gabriela – „Dzień Kobiet”
  • Gawrońska Alicja – „Jego oczami”
  • Gekeler Werner – „Pszczoły: poradnik”
  • Gerritsen Tess – „Studentka”
  •  Gessler, Linowski -” Magda: autobiografia”
  • Getner Jacek – „Arszenik i Stare obrazy”
  • Getner Jacek – „Miłość w promocji”
  • Giesecke Patrycja – „Zmysłowy rytm”
  • Gische Victoria – „Czas zmian”
  • Gische Victoria – „Niespokojne lata”
  • Godfrey – Smith Peter – „Inne umysły…”
  • Goldsmith Barbara – „Geniusz i obsesja”
  • Gołębiewska Ilona – „Zmysły”
  • Gołębioewska Ilona – „Dotyk „
  • Gołębiowska Ilona – „Pragnienia”
  • Gorzka Mieczysław  – „Totentanz”
  • Górska Artur – „Spowiednik mafii”
  • Grabda Izabela – „Zmarnowany rozsądek”
  • Grabowska Magda – „Niezapomniane : bohaterki”
  • Gray Lisa  -” Ukryte”
  • Gray Lisa – „Ukryte”
  • Gray Lisa – „We mgle”
  • Gray Lisa – „We mgle”
  • Greń Hanna – „Śmiertelna dawka”
  • Grisham John  – „Czas łaski”
  • Grisham John – „Czas zapłaty”
  • Grych Paulina – „Dziewczyna Rubensa”
  • Grych Paulina – „Dziewczyna Rubensa”
  • Grynberg Mikołaj – „Oskarżam Auschwitz”
  • Guymer David – „Miasto potępionych”
  •  Hadaś Damian – „Alaska; przystanek..”
  • Hajduk Ela  – „To jest Afryka”
  • Hall Araminta  – „Kobiety niedoskonałe”
  • Hall Araminta – „Kobiety niedoskonałe”
  • Hall Julie  – „W cieniu narcyza”
  • Haner K.N – „Nowe rozdanie”
  • Haner K.N – „Przebudzenie Morfeusza”
  • Haner K.N – „Singielka „
  • Haner K.N – „Syn Morfeusza”
  • Haner K.N – „Zniknięcie”
  • Haner K.N -” Koszmar Morfeusza”
  • Haner K.N -” Lovelnk You”
  • Haner K.N -” Żądze”
  • Harris Robert – „Archangielsk”
  • Hasting Max – „Wietnam”
  • Herbert Brian – „Metaci Diuny”
  • Herman Leszek – „Krzyż pański”
  • Hiddenstorm K.C -” Nieczyste zagrania”
  • Hill Joe – „Toń”
  • Hoover Colleen – „Nagie serca”
  • Horn Alicka – „Wyleczeni”
  • Horst Jorn Lier – „Sprawa 1569”
  • Houellebecq Michel – „Interwencje 2020”
  • Hovsgaard Jenes – „Szpiedzy, których…”
  • Hunter Cara – „Kto je porwał „
  • Hunter Cara -” Mroczna prawda”
  • Hunter Denise – „Jesienne niebo”
  • Hunter Denise – „Jesienne niebo”
  • ingelman – Sundberg- „Seniorzy w natarciu”
  • Institoris Henricus – „Młot na czarownice”
  • Islington James  – „Cień utraconego świata”
  • Ives Eric -” Anna Boleyn..”
  • Jadowska Aneta – „Szamański blues”
  • Jaku Eddie – „Najszczęśliwszy człowiek”
  • Jakubowska Hanna – „Tango w cieniu Marca”
  • Jałochowska Ewa  -” Kolory PRL”
  • Janicki Kamil – „Damy złotego wieku”
  • Janiszewska Agnieszka  – „Po drugiej stronie T.1”
  • Janiszewska Agnieszka  -” Aż po horyzont T.2”
  • Janiszewska Agnieszka – „Po drugiej stronie T.2”
  • Janiszewska Izabela – „Niewybaczalne”
  • Janko Anna – „Finalistka”
  • Janko Anna – „Finalistka”
  • Jankowlewa Julija  – „Czerwony jeździec”
  • Janowska Monika  – „Diabli wzięli święty spokój”
  • Janus Katarzyna – „Dom pełen miłości”
  • Janus Katarzyna – „Opowieści Zuzanny”
  • Janus Katarzyna – „Piękni ludzie”
  • Jasza Krzysztof  – „Tajemnice suwalskiego…”
  • Jatkowska Gabriela  – ” Skruszony gangster”
  • Jniszewska Agnieszka  – „Aż po horyzont T.1”
  • Johnson Mendal W – „Zabawimy się u Adamsów”
  • Jordan Robert – „Wielkie polowanie”
  • Jóźwik Krzysztof  – „Klatka”
  • Jucewicz Agnieszka  -”Dom w butelce”
  • Jurga Paulina – „Matnia”
  • Juul Jesper – „Być razem”
  • Kalinowski Grzegorz – „Wyzwolony 45”
  • Kallentoft Mons – „Patrz, jak spadam”
  • Kamińska Anna – „Kotański: Bóg, ojciec”
  • Kane Ben  – „Ciemne chmury”
  • Kapczyńska Anna – „Przedsionek szczęścia”
  • Kareta Mirosław – „Gorzej urodzona”
  • Karolczuk – Kędzierska  -” Polskie tradycje świąteczne”
  • Karolczuk – Kędzierska -” Polskie camino”
  • Kassala Ewa – „Maria Magdalena „
  • Kaszyński Mariusz – „Syrena”
  • Katz Erica – „Klub tylko dla facetów”
  • Kay Katty – „Pewna siebie kobieta”
  • Kierżencew Borys – „Zniewolona Rosja…”
  • King Stephen – „Cztery pory roku”
  • Kisiel – Małecka Marta – „Efekt pandy”
  • Klejzerowicz Anna  – „Nagrobek”
  • Klimko – Dobrzaniecki -” Niech żyje śmierć”
  • Klimsky Chris – „Szczepionka na …”
  • Klinsky Chris – „Wyprane mózgi”
  • Kłodowska Mariola – „Wokół zbrodni”
  • Knedler Magdalena – „Narzeczone Chopina”
  • Kolker Robert Phillip – „w ciemnej dolinie”
  • Kołosowska Magdalena – „Zanim zobaczymy Neapol”
  • Kołosowska Magdalena – „Zanim zobaczymy Neapol”
  • Komorowski Daniel – „Czas chaosu”
  • Komorowski Daniel – „Ogień zaglady”
  • Komorowski Daniel – „Ogień zagłady”
  • Komuda Jacek – „Czarne krzyże”
  • Konieczyńska Anna – „Polacy pod tęczową flagą”
  • Koper Sławomir – „Najdalsze Kresy…”
  • Kordel Magdalena – „Ty albo żadna”
  • Kosin Renata – „Dzwonki, gwiazdki i słomki”
  • Kossak Zofia – „Król trędowaty”
  • Kościelny Piotr – „Wybór”
  • Kowaliński Bartłomiej – „Twarz bestii”
  • Kowalska Dorota  -” Policjanci”
  • Kowalski Lech – „Tajna historia BORU”
  • Koziczyński Bartek – „Pearl Jam..”
  • Kozierski Daniel – „Od Nerwosolka do Yansa ..”
  • Kozioł Tomasz  – „Dziewczyna, która klaszcze”
  • Krajewski Marek – „Diabeł stróż”
  • Krajniewska Marika – „Prezydentka”
  • Krawczyk Agnieszka  -” Splątan ścieżki”
  • Krawczyk Agnieszka – „Splatane ścieżki”
  • Kruszewska Joanna – „Nie ufaj mi”
  • Kryża Pola  -” Najpiękniejsze ferraty”
  • Kubicz Michał – „Liwia: Matka bogów”
  • Kubik Sylwia – „Krok do miłości”
  • Kucharski Piotra – „Chleb domowa piekarnia”
  • Kulesza Dariusz – „Zofia Kossak – Szucka”
  • Kurk Laura – „Dziewczyna ze szkła”
  • Kwiecińska Daria – „Popiół i wilk”
  • Lackberg Camilla – „Idziesz do więzienia”
  • Lamża Łukasz – „Połącz kropki:…..”
  • Lange Anna – „Niegrzeczni chłopcy…”
  • Langer Anna – „Niegrzeczni chłopcy”
  • Langer Anna – „Rider”
  • Langer Anna – „Trener: szczyt formy..”
  • Lark Sarah – „Pod dalekim niebem”
  • Laszczak Wanda – „Między tradycją”
  • Latkowski Sylwester – „Podwójna gra”
  • Le Tellier  – „Anomalia”
  • Lem Stanisław  – „Opowiadania wybrane…”
  • Lem Stanisław – „Golem XIV”
  • Lem Stanisław – „Kongres futurologiczny”
  • Lem Stanisław – „Ogród ciemności i inne”
  • Lem Stanisław – „Opowieści o pilocie Pirxie”
  • Leszczyński Mariusz – „Oblicze zła”
  • Leśniewski Sławomir – „Wielcy władcy i ich imperia”
  • Liardon Roberts – „Boży generałowie..”
  • Linehan Marsha M  – ” Życie warte przeżycia”
  • Lis Agnieszka  – „Guziki czyli Dwanaście…”
  • Loren Roni – „Ty i cała reszta”
  • Lorentz Iny – „Kastratka”
  • Lorentz Iny – „Nierządnica i mniszka”
  • Lucas Charlotte  – „pięć gwiazdek dla ciebie”
  • Lueddecke Lisa – „Las kości i dusz”
  • Lynn Sandi – „Korporacyjny As”
  • Łepki Agnieszka  – „Na własnych warunkach”
  • Łuczyński Krzysztof – „Iskry tom 1”
  • Łysiak Waldemar – „Skojarzenia i aforyzmy”
  • Łysiak Waldemar – „Szachista”
  • Maciąg Agnieszka – „Dobrostan…”
  • Maciewicz Monika – „Wiedma”
  • Mackiewicz Stanisław – „Dostojewski”
  • Magoska – Suchar – „Szantaż”
  • Magoska Suchar Monika – „W słońcu Dubaju”
  • Majcher Magdalena  – „Światło, które rozjaśnia…”
  • Majewska Anna – „Majorka”
  • Mak Katarzyna – „Inna niż wszystkie”
  • Mak Katarzyna – „Pragnienie anioła”
  • Mak Katarzyna – „Taka jak ona”
  • Małecki Jakub -” Święto ognia”
  • Małecki jakub- „Ślady”
  • Małecki Robert – „Zmora”
  • Mantorska Aleksandra – „Skowyt wilka”
  • Marinina Aleksandra – „Zasady trzech sprzeciwów”
  • Markiewicz Wojciech – „Cichociemny”
  • Marrs John – „Co się skrywa między…”
  • Marshall Tim – „Potęga geogragii…”
  • Masłowska – Burnos Alicja – „Ostatni kolor ze snu”
  • Mason Susan Anne – „Przystań dla jej serca”
  • Mason Susan Anne – „Przystań dla jej serca”
  • Maziuk Anna – „Instykt o wilkach…”
  • Mazur Jan – „Ostatni pisarz”
  • McAllister Gillian  – „Na twoją niekorzyść „
  • McAllister Gillian  -” Na twoją niekorzyść”
  • McKay Matthew  – „Sztuka skutecznego…”
  • McNeill Graham  – „Tysiąc synów”
  • McNeill Graham – „Anioł Exterminatus”
  • McNeill Graham – „Mechanicum”
  • McNeill Graham – „Potępieńcy”
  • McNeli Graham – „Fałszywi Bogowie”
  • Merriday Marta – „Adler: tajemnice zamku”
  • Michaelides Alex – „Boginie”
  • Michalak Katarzyna – „Panna z Bajki”
  • Michalik Katarzyna – „Panna z bajki”
  • Mietlicka Justyna – „Maestro”
  • Miller Katarzyna – „Droga Kasiu: jak żyć lepiej”
  • Milli Dorota – „Miłość w płatkach śniegu”
  • Milli Dorota – „Schwytać szczęście”
  • Minden Joel – „Ty tu rządzisz”
  • Misiołek Katarzyna – „Śnieg otulił cię bielą”
  • Mitek Kamila – „Na śniadanie tort…”
  • Młynarczyk Karolina – „ Architekci marzeń”
  • Mocca Federico – „Trzy razy ty”
  • Moccia Federico – „Tysiąc nocy bez ciebie”
  • Mokosa – Rykalska Joanna – „Matka siedzi z tyłu”
  • Monforte Reyes – „Pocztówki ze wschodu”
  • Montefiore Santa – „Czas tajemnic”
  • Mordyński Krzysztof – „Sny o Warszawie”
  • Mortka Marcin – „Nie ma tego złego”
  • Morvan Jean-David  – „Armada 1”
  • Moss Marcel – „Idealna para”
  • Moyes jojo – „W samym sercu morza”
  • Mrok Wiktor – „Incel”
  • Mrożek Sławomir – „Policja: dramat ze sfer”
  • Mróz Remigiusz – „Przepaść”
  • Munez Ferando – „Kucharka z Castamar”
  • Muniowski Daniel – „Gra o marzenia”
  • Murawska Natalia – „Wszystkie nuty życia”
  • Musiał Bogdan – „Na Zachód po trupie Polski”
  • Musiał Grzegorz – „Dziennik włoski: Sycylia”
  • Muth Jon J – „Podróż siódma”
  • Nash Tina – „Oślepiona „
  • Naval Artur – „Świat na celowniku”
  • Nawrocka Wanda- „Tańcząca ze snami”
  • Nerkowski Wojciech – „Kryptonim Romeo”
  • Niemczynow Anna  – „Bluszcz „
  • Niemczynow Anna – „Sen na pogodne dni”
  • Nowak Ada – „Ucieczka”
  • Nowak Joanna – „Już nie ucieknę”
  • Nowakowski Robert  – „Ojczyzna jabłek”
  • Obodzińska Katarzyna – „Esy floresy”
  • O’Brien Vanessa – „Wszystkie szczyty świata”
  • Obuch Marta – „Dama ciężkich obyczajów”
  • Obuch Marta – „Do trzech chłopów sztuka”
  • Obuch Marta – „Francuski piesek”
  • Obuch Marta – „Mąż przez zasiedzenie”
  • Ogońska – Siedlak – „Norwegia oczami łowców”
  • Okołowski Paweł – „Głos Pana Lema”
  • O’Leary Beth – „W drogę”
  • Olejniczak Lucyna  – „Dziedzictwo”
  • Olejnik Agnieszka  – „Zupełnie inny cud”
  • Olejnik Agnieszka – „Sekrety Marianny”
  • Olejnik Agnieszka – „Szukam właśnie ciebie”
  • Olejnik Agnieszka – „Zupełnie inny cud”
  • Oleksa Monika -” Nad rzeką wspomnień”
  • Olszanowska Agnieszka  – „Pięć wdów”
  • Omer Mike – „Pajęcza sieć”
  • Opolska Agnieszka  – „Ari”
  • Opracowanie Zbiorowe  -” Zabójczy pocisk”
  • Opracowanie zbiorowe – „Polska kajakiem”
  • Orione Gabriela L – „Any Borfer T.1”
  • Orliński Wojciech  – „Lem w PRL-u, czyli Nieco…”
  • Ornacka Ewa – „Skazana”
  • Orzeszkowa Eliza – „Nad Niemnem”
  • Osorio – Mrożek Susana – „przylepka i Potwór”
  • Ossendowski Ferdynand – „Wańko z Lisowa „
  • Pająk – Puda Dorota – „Złota królowa: Elżbieta”
  • Palmer Diana – „Księżna z Teksasu”
  • Palmer Diana – „Odzyskane uczucia”
  • Palmer Diana – „Pewnego razu w Paryżu”
  • Palmer Diana – „Serce jak głaz”
  • Parasiewicz Joanna – „Tancereczka”
  • Paris B.A – „Terapeutka”
  • Pawłowicz Beata – „cyfrowe dzieci”
  • Perkins Stephanie  – „Ktoś jest w twoim domu”
  • Phillips Polly – „Toksyczna przyjaźń”
  • Piasecka Wioletta – „Przyjdzie pogoda na…”
  • Pieniążek Ewa – „Szczęściara to właśnie ja”
  • Piersa Krzysztof – „Komputerowy ćpun 2,0”
  • Pilecki Krzysztof  -” Był sens walki …”
  • Pilip Łukasz – „Porwany; 82 dni…”
  • Pittman Catherine – „Zlękniony mózg”
  • Playfair Guy Lyon – „Poltergeist”
  •  Pobłocki Kacper – „Chamstwo”
  • Podgórska Małgosia -” Ratunku”
  • Połowiec Anna – „Sekrety Julii”
  • Pomińska Dorota – „Romantyczni w Paryżu”
  • Pomińska Dorota – „Romantyczni”
  • Ponzo Karolina – „Vege rozpusta”
  • Popławska Natalia – „Teraz mogę wszystko”
  • Porter Regina – „Podróżni”
  • Praca zbiorowa – „Wielki reset”
  • Przybyłek Alfred – „Młyn nad Jaworznikiem”
  • Przybyłek Alfred – „Syn Magdy i Justyna”
  • Purnell Sonia – „Kobieta bez znaczenia”
  • Puścikowska Agata -”Waleczne z gór”
  • Pypłacz Joanna – „Dwór na martwym polu”
  • Raducha Małgorzata – „Gra w butelkę..”
  • Radzijewski Daniel -” Dziecięcy kram”
  • Ragsdale Alison – „Kochana córeczka”
  • Raj E – „Niebezpieczni mężczyźni”
  • Rak Aleksandra – „Tajemnica wyspy”
  • Ramsland Katherine – „Jak złapać mordercę”
  • Rayne Olivia – „Moja matka psychopatka”
  • Rebizant – Siwiło Monika -” Czułość i gniew”
  • Reszka Paweł Piotr -” Białe płatki, złoty środek”
  • Ridgeley Andrew – „Wham!…”
  • Rizzati Donatella – „Mała zielarnia w Paryżu”
  • Rogoziński Alek – „Niegrzeczne last minute”
  • Rokita Zbigniew  – „Kajś; opowieśc o Górnym Śląsku”
  • Rolska Jagna – „Tajemnice ogrodu Foksal”
  • Różycki Tomasz – „Ijasz”
  • Rudnicka Olga – „Rączka rączkę myje”
  • Rule Ann – „Ted Bundy bestia…”
  • Rybkowska Anna – „Smak wiosny”
  • Sabała – Zielińska Beata- „Topr 2 Nie każdy wróci”
  • Sakowicz Anna – „Siła miłości „
  • Samborski Robert -” Sakrament obłudy”
  • Sanderson Brandon – „Do gwiazd”
  • Sanderson Brandon – „Legion: wiele…”
  • Sandoval Tony  -” Mrok w różu”
  • Santini Angela  – „Obsesje”
  • Scharmach Anita – „Cztery wesela i rozwód”
  • Schneider Susan – „Świadome maszyny”
  • Schulz Bruno – „Sklepy cynamonowe”
  • Sebag Montefiore Simon – „Stalin: dwór czerwonego…”
  • Serle Rebecca – „Moja lista gości”
  • Shannon Samantha – „Koniec maskarady”
  • Shapiro B.A – „Fałszerka obrazów”
  • Sheen Fulton – „Droga do szczęścia”
  • Sheen Fulton – „Marnotrawny świat”
  • Sheen Fulton – „Warto żyć”
  • Shen L J – „Złodziej pocałunków T.2”
  • Sheridan Mia – „Bez powrotu”
  • Shukri Laila  – „Jestem córką szejka”
  • Siembieda Maciej – „Kukły”
  • Sienkiewicz Henryk – „Listy z Ameryki”
  • Sienkiewicz Henryk – „Listy z podróży do Ameryki”
  • Sienkiewicz Henryk – „Rodzina Połonieckich”
  • Siepielska Agnieszka – „Pętla kłamstw”
  • Sigriour Hangalin – „Ognie : miłość…”
  • Sikloglou Nikos – „Marzenia na miarę”
  • Silva Daniel – „Nowa dziewczyna”
  • Silverberg Robert -” Valentine Pontifex”
  • Sinicka Alicja – „Uwikłana”
  • Siwiński Jacek Brunon – „Wczesne dzieje Polan”
  • Skiba Krzysztof – „Polska bez gaci”
  • Skirgajłło Alicja -” Anioł wyzowlenia”
  • Słowiński Mirosław – „Błazen”
  • Smith Ali – „Jesień”
  • Smith Ali – „Lato”
  • Smith Ali – „Wiosna”
  • Smith Ali – „Zima”
  • Smith Miranda – „Nie moja matka”
  • Smoleń Dominika – „Leć Motylku”
  • Smolin Lee – „Niedokończona rewolucja”
  • Snodgrass Melinda  -” Podwójny pasjans”
  • Sobol B.M W – „Cudzoziemka”
  • Socha Natasza – „Wigilia z nieznajomym”
  • Sojka Łukasz – „Zatopić III Rzeszę”
  • Sollee Kristeb -” Polowanie na wiedźmy”
  • Sońska Natalia – „Zaufaj swoim marzeniom”
  • Sorycz Agnieszka – „Północny Sabat”
  • Sowa Tomasz – „Lekko o atletyce”
  • Stachurska Maria – „Położna: o mojej cioci”
  • Staniek Edward  -” Dekalog….”
  • Stempin Arkadiusz  -” Angela Merkel”
  • Stryjewska Anna – „Skradziona kołysanka”
  • Strzałkowska Patrycja – „Zastraszona”
  • Strzałkowska Patrycja – „Zwerbowana”
  • Stusińska Ewa – „Miła robótka”
  • Sugimoto Etsuko – „Córka Samuraja”
  • Sumderland margot – „Niska samoocena u dzieci”
  • Surosz Mariusz  – „Pepiki…”
  • Suworow Wiktor – „GRU”
  • Swallow James  -” Nemezis..”
  • Swallow James – „Ucieczka Eisensteina”
  • Szczepanek Anna  -” Nietypowa Matka Polka 2”
  • Szelest Emilia  -” Licho nie śpi”
  • Szelest Emilia – „Diabli taniec”
  • Szelest Emilia – „Free Birds „
  • Szmaglewska Seweryna – „Tak wiele jest strachów”
  • Szostak Janusz – „Kto zabił Iwonę Wieczorek”
  • Szubrycht Jarosław – „Życie bierz mnie”
  • Szymańska Ewa  – „W ślepym zaułku”
  • Śniezkowska – Bielak – „Przebudzeni”
  • Śnieżkowska  – Bielak – „Weronika”
  • Śnieżkowska – Bielak -” Odlot motyla „
  • Świętek Edyta – „Przeklęci”
  • Tabor Aleksandra – „Vir „
  • Tarasewicz Leon  – „Nie opuszczam rąk”
  • Tatkowska Kinga – „Oszukany czas”
  • Taylor Tom -” Injustice…”
  • Tekieli Joanna – „Leśniczówka Wszebory”
  • Tekieli Joanna – „Moc krwi…”
  • Terrazzino Stefano – „W chmurach: taniec…”
  • Thiel Natalia – „Walc dla Izabeli”
  • Thomas Dana – „Modopolis…”
  • Thorwald Hurgen – „Kruchy dom dusz”
  • Trope Nicole  – „Gdzie jesteś synku”
  • Trzaska Mikołaj – „Wrzeszcz!”
  • Trzepiota Adrianna  – „Zwilczona „
  • Tudor C.J – „Płonące dziewczyny”
  • Tulińska Adeliona – „Kucharz na ostro”
  • Turgieniew Iwan -” Rudni”
  • Turton Stuart – „Demon i mroczna toń”
  • Twardoch Szczepan – „Wielkie Królestwo Groteski”
  • Typel Magdalena – „Malediwy”
  • Tyrmand leopold – „U brzegów jazzu”
  • Umiastowski Adam – „Dokąd zmierza czarna..”
  • Vargus L.T – „ona już nie wróci”
  • Vazquez- Figueroa Alberto -” Piękna bestia”
  • Velmans-Van Hessen – „Historia Edith..”
  • Vondruska Vlasimil – „Śmierć we Wrocławiu”
  • Wala Magdalena – „Pani z wieży”
  • Wala Magdalena – „Przypadki pewnej..”
  • Wala Magdalena – „Zanim zapomnę”
  • Wala Magdalena – „Zanim zrozumiem”
  • Walicki Marek – „Z Polski Ludowej do wolnej..”
  • Wall Mick – „Gunsn Roses”
  • Ward Jesmyn – „Lnie krwi”
  • Warda Małgorzata  – „Śniegi”
  • Warda Małgorzata  -” Tropy”
  • Wasiukiewicz Anna – „Niebezpieczna psychologia”
  • Waszut Sabina – „Podróż za horyzont”
  • Watterback Johannes  – „Zbierz, przechowaj, zjedz”
  • Werber Bernard – „Szósty sen”
  • Węglicka Katarzyna – „Ukraińskie fascynacje”
  • Wierkin Eduard – „Wyspa Sachalin „
  • Wilczyńska Karolina  -” Koronkowa sukienka „
  • Wilk Aniela – „1000 pierwszych szeptów”
  • Wilk Aniela – „Eter”
  • Wilt Karol – „Nie chciałem jej zabić”
  • Winn Raynor – „Słone ścieżki”
  • Wiśniewski Janusz Leon – „Nowa Zelandia”
  • Wiśniewski Michał – „Zabójcze aplikacje”
  • Witemeyer Karen  -” Serce na linii”
  • Witkiewicz Magdalena – „Listy pełne marzeń”
  • Witkiewicz Magdalena- „Drzewko szczęścia”
  • Wlazło Alicja  – „Jesień smakuje miłością”
  • Włodarczyk Barbara – „Szalona miłość”
  • Wochlik Jagoda – „Jakoś to będzie…”
  • Wochlik Jagoda – „Wszystkie róże świata”
  • Wojaczek Andrzej H – „Kłosy”
  • Wojtkowska – Witala Anna – „Odnaleźć marzenia”
  • Wolf Anna – „Parker Rain”
  • Wolf Anna – „Zimowe serca”
  • Wolińska – Riedi Magdalena – „Z Watykanu w Świat”
  • Wolski Marcin – „Cygiel Temidy”
  • Wołoszański Bogusław – „Zabić Amarykę”
  • Won-Pyung Sohn – „Almond”
  • Wood Charlotte – „Każda z nich”
  • Woolf Marah – „Siostra gwiazd”
  • Wójcik Dorota – „Bieg anioła”
  • Wójcik Karolina – „Cel”
  • Wójcik Piotr  – „Chemik”
  • Wójtowicz Przemysław – „Snajper wchodzi pierwszy”
  • Wtulich Joanna – „Brzas i zmierzch”
  • Wtulich Joanna – „Ogień i lód”
  • Wtulich Joanna – „Światło i mrok”
  • Wysocka –  Morawiec – „Bez opamietania”
  • Wyszogradzki Daniel  -” Plac Leńskiego”
  • Wyszyński Stefan – „Miłość i sprawiedliwość”
  • Yolen Jane – „Arytmetyka diabła”
  • Zabin Amy – „Rozmowy z pedofilem”
  • Zajdel Janusz Andrzej -” Limes inferior”
  • Zakrzewska Agnieszka – „obiecuję cie kochać”
  • Zalewski Jacek  – „Szpila”
  • Zamachowski Zbigniew – „Zbyszek: przez przypadki..”
  • Zapaśnik Honorata – „Dziwny jest ten świat”
  • Zawadka Agnieszka  – „Wyklęci”
  • Zdziarska Beata- „Po drugiej stronie raju”
  • Zerling – konopka Alina  – „Tiara i kołczan”
  •  Zerling – Konopka Alina – „Izabela Jagiellonka”
  • Zerling- Konopka Alina  – „Królewska krew”
  • Zieliński Andrzej  -” tajemnice polskich…”
  • Zieliński Andrzej – „Nieudacznice, rozpustnicy..”
  • Ziembiński Robert – „Metro”
  • Ziemer Gregor  – „Jak wychować nazistę”
  • Zimniak Magdalena – „Żywa i martwa”
  • Ziobro Anna – „Brakujący obrazek”
  • Żwirełło Katarzyna – „Nim padnie pierwszy strzał”

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozowju Czytelnictwa.

Zmień rozmiar czcionki
Wersja kontrastowa