Promocja bielawskiego rocznika "Bibliotheca Bielaviana"

Promocja (drugiego) bielawskiego rocznika "Bibliotheca Bielaviana" obejmującego wydarzenia kulturalne i społeczne za rok 2010 odbędzie się 6 czerwca 2011 r. (poniedziałek), o godz. 17.00 w Teatrze Robotniczym Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie przy ul. Piastowskiej 19a. Wydawcą rocznika bielawskiego jest Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie.

Recenzentem rocznika jest prof. Stanisław S. Nicieja, redaktorem naczelnym dr Rafał Brzeziński. Skład zespołu redakcyjnego: Aneta Pudło – dziennikarka „Tygodnika Dzierżoniowskiego”, Jadwiga Horanin – polonistka, dyrektor Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dzierżoniowie, Jadwiga Mariolla Jonas – polonistka ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie, radna Rady Miejskiej w Bielawie, Barbara Lesiewicz – redaktor naczelna „Wiadomości Bielawskich”, Jadwiga Stępień – polonistka, redaktorka i korektorka wielu publikacji i Jan Gładysz - dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie, autor wielu artykułów o działalności teatru w Bielawie.

Zapraszamy!