Cała Polska czyta dzieciom

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” głośne czytanie w wykonaniu aktorów z „Teatru Od Dzisiaj” działającego przy MOKiS-ie, prowadzonego przez Rafała Smolińskiego w związku z obchodami  VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 8-15 maja 2011 r. pod hasłem:

„Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam – wchodzę”

9 V 2011 r.

Grupa: Pracusie z Ekologicznego Przedszkola Niepublicznego z nauczycielką Jolantą Kasicą.

9 V 2011 r.

Aktor „Teatru Od Dzisiaj” : Marian Zbigniew Zając przeczytał  „Wiersze dla dzieci” Juliana Tuwima.

10 V 2011 r.

Grupa : Słoneczka z Niepublicznego Przedszkola Montessori z nauczycielką Ewą Marzec.

10 V 2011 r.

Aktorka „Teatru Od Dzisiaj”: Paulina Wiktorska przeczytała „Przygody Kubusia Puchatka” i „Wiersze z kanapy” Małgorzaty Strzałkowskiej.

11 V 2011 r.

Grupa: Starszaki z Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi z nauczycielkami:

Jolantą Błaszczyk i Agnieszką Żyłką.

11 V 2011 r.

Aktorka „Teatru Od Dzisiaj”: Karolina Wójcik przeczytała „Plotkę” Katarzyny Zimmerer, „Pszczółkę Skrupułkę” oraz „Ptasie radio” i „Słonia Trąbalskiego”.

13 V 2011 r.
Reżyser „Teatru Od Dzisiaj” : Rafał Smoliński przeczytał jedną z opowieści Peyo o Smerfach

zatytułowaną „Smerfetka” i przygodę Myszki Miki z książki pt. „Lekkomyślna żabka”.