Dyskusyjny Klub Książki

Partnerzy



BIP



Odwiedziny

Dzisiaj 31

Wczoraj 59

Ten tydzień 307

Ten miesiąc 913

Wszystkie 900914

Wielkość czcionki

MK

NPRCz      Biblioteka Narodowa     

 

W ramach dotacji celowej "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa" w 2020 roku zamówiono do Wypożyczalni dla Dorosłych następujące 535 pozycje:

  • Abbott Rachel – „Gra w morderstwo”
  • Abbott Rachel – „Zamknij drzwi”
  • Agopsowicz Beata – „Oczy Pana…”
  • Agopsowicz Beata – „Trudne wybory miłości”
  • Aguirre Ann – „Trzecia żona”
  • Alexander Tamera _ „Niedocenione dźwięki”
  • Andrews Ilona – „Magia krwi”
  • Arleston Christophe – „Lanfeust z Troy 2”
  • Augustyn Józef – „Integracja seksualna”
  • Augustyn Józef – „Jak kochać dzieci”
  • Bajorek Emil – „Podgórze Przewodnik”
  • Banach Iwona – „Głodnemu trup na myśli”
  • Banach Iwona – „Niedaleko pada trup od..”
  • Bartnikowski Bogdan – „Dni długie jak lata”
  • Bec Christophe – „Mroczna otchłań T.1”
  • Bec Christophe –“ Mroczna otchłań T.2”
  • Bednarek Adrian i inni - „Awers”
  • Benavent Elisabet - „W butach Valerii „
  • Bennett Brit - „Moja znikająca połowa”
  • Benson Robert Hugh – „Władca świata”
  • Bernacki Włodzimierz – „O wolności w czasach”
  • Białecka Bogna – „Miłość i autorytet”
  • Białkowski Tomasz -” Spica „
  • Biegun Antoni – „Moje życie, mój los”
  • Bieniek Natalia – „Dom sekretów”
  • Biernacka Julia – „Świętoszek i Skąpiec”
  • Biernacka Julia – „Świętoszek i skąpiec”
  • Bies Sylwia – „Kobieta w kapeluszu”
  • Blakeway Jill – „Medycyna energetyczna”
  • Bloom Penelope – „Jej sekret”
  • Bojarski Piotr – „Fiedler: głód świata”
  • Borlik Piotr – „Zapłacz dla mnie”
  • Bradshaw John – „Powrót do swego”
  • Bralczyk Jerzy – „Na drugie Stanisław”
  • Brauntsch Dorota - „Domy bezdomne”
  • Brengos Anna – „Matką już byłam”
  • Brodzik Małgorzata – „Walcząc z przeszłością”
  • Broom Sarah M – „Żółty dom”
  • Bryant Kobe – „Mentalność mamby”
  • Brzęczek Jerzy – „w grze”
  • Burszta Jędrzej – „Kontynent”
  • Burton Jessie - „Wyznanie”
  • Carey Edward – „Mała: Światu znana jako…”
  • Carlyle Christy – „Książe zmienia wszystko”
  • Carlyle Christy – „Niekoniecznie książe”
  • Carter Chris – „Polowanie na zło”
  • Chamberlain Diane - „Małe miasto, wielkie..”
  • Chip Heath – „Przyczepne historie”
  • Chlebowski Tomasz – „Drogi i bezdroża Meksyku”
  • Chmielarz Wojciech – „Osiedle marzeń”
  • Chmielarz Wojciech – „Prosta sprawa”
  • Chmielarz Wojciech – „Wampir”
  • Chmielarz Wojciech – „Zombie”
  • Chmielarz Wojciech –“ Farma lalek”
  • Chmielewska Joanna – „Poduszka w różowe słonie”
  • Chojancka Malwina – „Odważne i romantyczne”
  • Cholewiak – Góralczyk – „Nie dla psa (i kota) kiełbasa”
  • Christie Agatha – „Morderstwo odbędzie się…”
  • Christie Agatha – „Nemezis”
  • Christie Agatha – „Niespodziewany gość”
  • Christie Agatha – „Po pogrzebie”
  • Christie Agatha – „Tragedia w trzech aktach”
  • Chwedorczuk Sylwia -” Kowalska ta od...”
  • Chybicka Alicja – „Jak wygrać życie”
  • Cielesz Ewa - „Wiedźmy”
  • Cimoszewicz Włodzimierz – „Nieoficialnie”
  • Clark Mary Higgins – „Nie jestem twój”
  • Clayton Meg Waite – „Ostatni pociąg”
  • Coben Harlen – „O krok za daleko”
  • Contreras Claire – „Nie ma światła w ciemności”
  • Contreras Claire – „Mrok przed świtem”
  • Cook Robin – „Coma”
  • Cook Robin – „Geneza”
  • Crance Tim – „Sens wiary”
  • Croft Kathryn – „Powrót”
  • Cubała Agnieszka – „Kobiety 44…”
  • Cudnik Kamila - „Historie miłosne”
  • Cussler Clive - „Pirania”
  • Cussler Clive - „Zemasta cesarza”
  • Czarkowska Iwona – „Zakręcona narzeczona”
  • Czechow Anton – „Żarcik i inne”
  • Czehov Anton Pavlovie – „28 opowiadań”
  • Czekalska Natalia – „Masz to we krwi”
  • Czermak Wiktor – „Przeprawa Czarneckiego”
  • Czornyj Maksymilian – „Bestia”
  • Czornyj Maksymilian – „Córka nazisty”
  • Czornyj Maksymilian – „Zimny chirurg”
  • Czubaj Mariusz – „Cios kończący”
  • Ćwiek Jakub – „Topiel”
  • Dahl Alex – „Życie za życie”
  • Darda Stefan – „Jedna krew”
  • Daukszewicz Krzysztof – „Nareszcie w Dudapeszcie”
  • Dąbrowska Anna – „W deszczu”
  • Dąbrowski Łukasz – „Urbex history: Fukushima”
  • Dąbrowski Michał - „Imię Boga”
  • Deer Brian - „Wojna o szczepionki”
  • Dejewska Aleksandra – „Bulimia: moja historia”
  • Delorie Olivier – „100 łatwych sposobów..”
  • Delsol Chantal – „Czas wrzenia”
  • Deprince Michaela – “ Wytańczyć marzenia”
  • Dillon Lucy – „Wszystko czego pragnę”
  • Dobkiewicz Agnieszka – „Mała Norymberga”
  • Dobosz Ewelina – „Stracona tożsamość”
  • Dooley Mike – „Pozdrowienia z kosmosu”
  • Dostojevskji Fedor – „Opowieści: białe noce”
  • Droga Katarzyna – „Doktor Irka ..”
  • Drożdż Maja – „Nie rezygnuj”
  • Dukaj Jacek – „Imperium hmur”
  • Dulewicz Joanna – „Zakłamiani”
  • Duval Frederic – „Czarne nenufary”
  • Dziewięcki Bolesław – „Z dna piekła…”
  • Dziewit – Meller Anna – „Od jednego Lucypera”
  • Enerlich Katarzyna – „Akuszerka z Sensburga”
  • Enerlich Katarzyna – „Kiedyś przy błękitnym..”
  • Enerlich Katarzyna – „Oplątani Mazurami”
  • Engberg Katrine - „Szklane skrzydła motyla”
  • Enrich Katarzyna – „Ziele Marianny”
  • Eriksson Caroline – „Podglądaczka”
  • Fabisińska Liliana – „Jeszcze chwilę”
  • Fabisińska Liliana – „Warto poczekać”
  • Fairweather Jack – „Ochotnik”
  • Falcones IIdefons – „Malarz dusz”
  • Fedorowicz Andrzej – „100 rzeczy których…”
  • Ferenz Malwina – „Szpital na peryferiach „
  • Ferrante Elena – „Zakłamane życie dorosłych”
  • Fisher Tarryn – „Żony”
  • Fiszer Roma – „Jutro zaczyna się dziś“
  • Flanagan Richard - „Pragnienie”
  • Follet Ken – „Igła”
  • Folwarska Edyta – „Wszyscy moi mężczyźni”
  • Formella Ewa – „Kołysanka dla Łani”
  • Frances Michelle – „Córka”
  • Gambrot Julia – „Liliowe opium”
  • Gargaś Gabriela – „Zawsze będziemy razem“
  • Gargaś Gabriela - „Zostań moim aniołem”
  • Gary Romain – „Latawce”
  • Gaughen A.C – „Berło ziemi”
  • Gedek Marek – „Wojny polsko-rosyjskie”
  • Godecka Joanna – „Miłość na celowniku”
  • Gold Doug – „Wojenna miłość”
  • Gowda Shilipi Somaya - „Co nam zostało”
  • Górska Renata – „Szczęście pod stopami”
  • Górski Piotr – „Gorszy”
  • Górski Piotr – „Krewni”
  • Górski Piotr – „Królowa lalek”
  • Górski Piotr – „Kruk”
  • Grabowska –Grzyb Ałbena – „Doktor Bogumił”
  • Grabowska Katarzyna - „Zagubieni w kłamstwie”
  • Gregory Philippa – „Mokradła”
  • Greń Hanna - „Piąte przykazanie”
  • Gretkowska Manuela – „Faworyty”
  • Gretkowska Manuela – „Trudno z miłości”
  • Grimal Pierre – „Marek Aureliusz”
  • Grisham John – „Ułaskawienie”
  • Gryglik Marcin - „Irma”
  • Grykowski Bartosz Lech – „Ostatni wyrok”
  • Guinn Jeff – „Co się stało w Jonestown?”
  • Gutkowska – Adamczyk – „Nieznajoma”
  • Haner K.N – „Złe miejsce”
  • Haner K.N – „Zły czas”
  • Hannah Kristin – „Odległe brzegi”
  • Hannah Kristin – „Prawdziew kobiety”
  • Hargrave Kiran – „Wyspa na końcu świata”
  • Hargrave Kiran Millwood - „Kopbiety z Vardo”
  • Harris Robert - „Drugi sen”
  • Hayek Friedrich – „Droga do zniewolenia”
  • Hendel Paulina – „Czarny świt”
  • Hill Joe – „NOS4A2”
  • Hill Joe –“ Gaz do dechy”
  • Holewiński Wacław – „Honor mi nie pozwala”
  • Holsinger Bruce - „Szkoła geniuszy”
  • Hoła Krzysztof – „Kuba: gorzki smak cygar”
  • Hołownia Szymon – „Teraz albo nigdy”
  • Honegger Fresco - „Maria Montessori”
  • Hong Euny – „Nunchi-koreański sekret”
  • Horst Jorn Lier – „Punkt zero”
  • Horst Jorn lier – „Zła wola”
  • Howard Davis – „Dorwać Phila”
  • Hume Fergus – „Tajemnica broszki z opalu”
  • Hunter Cara – „Kto chce ich śmierci”
  • Irvin Kelly – „Syn biskupa”
  • Irvin Kelly – „Syn pszczelarza”
  • Irvin Kelly – „Syn siodlarza”
  • Issacson Walter – „Benjamin Franklin”
  • Jabłońska Inka – „Mój chłopka i jego…”
  • Jagielski Wojciech –“ Strona światowa”
  • Jakusik Urszula - „Licząc gwiazdy”
  • James Monica – „Bad Saint”
  • Janicki Kamil – „Seryjmi mordercy II RP”
  • Janiszewska Agnieszka – „Czwarta powieść T.1”
  • Janiszewska Agnieszka – „Czwarta powieść T.2”
  • Janiszewska Agnieszka – „Kuzynka Marie T.1”
  • Janiszewska Agnieszka – „Kuzynka Marie T.2”
  • Janiszewska Ahnieszka -„Taniec pszczół i inne opowiadania”
  • Janowska Monika – „Selfie z Toskani”
  • Jarczyński Adam – „Z klasą na luzie”
  • Jarkowiec Maciej – „Powrócę jako piorun”
  • Jax Joanna – „Drugi brzeg”
  • Jeż Agnieszka – „Spotkajmy się po wojnie”
  • Jeż Agnieszka – „Szaniec”
  • Jodełka Joanna – „Córka nieboszczyka”
  • Johnson Tata – „Wyryte w sercu”
  • Jones Brian Jay -“ Gorge Lucas”
  • Joyeux Henri – „Walka ze stresem jako…”
  • Jurgała – Jureczka joanna - „Kossakowie : Tango”
  • Jysch Arne – „Złoty Berlin”
  • Kabakov Aleksander – „Bagaż wspomnień”
  • Kacprzak Katarzyna – „Bańka”
  • Kaczorowska Teresa – „Dziewczyny obławy”
  • Kahl –Łuczyńska – „Poza prawdą”
  • Kalicki Grzegorz – „Bez taryfy ulgowej”
  • Kalinowski Grzegorz – „Granatowy 44”
  • Kamińska –Radomska – „Etykieta biznesu“
  • Karpińska Anna – „Postscriptum”
  • Kassala Ewa – „Semiramida”
  • Kava Alex – „Złowrogie niebo”
  • Keefe Patrick Radden – „Cokolwiek powiesz, nic nie..”
  • Kent Minka – „Musisz mi uwierzyć”
  • Kent Minka – „Musisz mi uwierzyć”
  • Kielecka Katarzyna – „Cytrusowy gaj”
  • Kielecka Katarzyna - „Na tej samej ziemi”
  • Kieres Tomasz – „Kilka słów o miłości”
  • Kilik Ilona – „Dżuma Albert Camus”
  • King Emil - „Wyklęta królowa”
  • King stephan – „Przebudzenie”
  • Kleypas Lisa – „Witaj, nieznajomy”
  • Kloc-Muniak Klaudia – „Nie ufam już nikomu”
  • Klunder Małgorzata – „Dokąd nas zaprowadzisz”
  • Kłodzińska Anna – „Śmierć za karę”
  • Kobylarczyk Katarzyna – „Kobiety Nowej Huty”
  • Kołodziej Gaja - „Przerwane tony”
  • Kołodziejski Paweł – „Diwizjon 303”
  • Komorowski Daniel – „Gniew Północy”
  • Konik Roman - „Wstęga Mobiusa”
  • Końtoń Roman – „Zibi czyli Boniek”
  • Koprowski Marek – „Bestie Bandery”
  • Kordel Magdalena – „W blasku słońca”
  • Kosiba Jowita – „Nokturn”
  • Kosowska Jolanta – „Prosto w serce”
  • Kostołowska Katarzyna – „Czterdzieści i co z tego”
  • Koszewska Monika – „Nadszedł ten dzień”
  • Kowalczuk Halina – „Jarzębinowy zagajnik”
  • Kowalczuk Halina – „Wilcza Polana”
  • Kowaliński Bartłomiej - „W zmowie z mordercą”
  • Krajewski Wiktor - „Chciałbym nigdy cie nie....”
  • Krajewski Zenon – „Prawdziwa odwaga”
  • Krajoewski Zenon – „Porto di Mare”
  • Krajski Stanisław – „Savoir vivre jako sztuka”
  • Krasińska Aneta – „Adela ; Krok w przeszłość”
  • Krasińska Aneta – „Adela Krok w przeszłość”
  • Krasińska Izabela – „Ten jedyny”
  • Krawczyk Agnieszka – „Marzenia które się….”
  • Krawczyk Marta – „Kuchnia wegańska dla singli”
  • Krentz Jayne Ann – „Ucieczka ze snu”
  • Krentz Jayne Ann -” Dziewczyna od marzeń”
  • Kruk Agnieszka – „Grand Metropolitan”
  • Kruszewska Joanna – „Czas leczy rany”
  • Kuang Rebecca F – „Woja makowa”
  • Kulawik Ida – „Roślinna kuchnia polska”
  • Kursa Małgorzata – „Wiedźmy w opałach”
  • Lackberg Camilla – „Srebrne skrzydła”
  • Lagerlof Selma – „Tętniące serce”
  • Langer Anna - „Nie byłam grzeczna..”
  • Langner Anna – „Napraw mnie”
  • Langner Anna – „Syreny”
  • Langner Anna – „Zniszcz mnie”
  • Larek Michał – „Chirurg”
  • Lefteri Christy – „Pszczelarz z Aleppo”
  • Lewicki Przemysław – „Jasnowidz Jackowski”
  • Lin Charlotte – „Dziki łubin”
  • Lingas –Łoniewska – „W szponach szaleństwa”
  • Lis Agnieszka - „Blask choinki”
  • Lis Agnieszka – „Listy w góry”
  • Lisińska Małgorzata – „Pikanynie po włosku”
  • Liszewska Lidia – „Tylko szeptem”
  • Lokko Lesley – „Ostatnia debiutantka”
  • Lorenzi Jean –Herve – „Przyszłość naszej wolności”
  • Lowney Chris – „Heroiczne życie”
  • Lowney Chris – „Stać cię na więcej”
  • Lunde Maja – „Błękit”
  • Lustig Arnost – „Piękne zielone oczy”
  • Łabuda Angelika – „Cassiano Boss”
  • Łaszewski Wincenty – „Niewidzialna Wojna”
  • Łopusińska Joanna - „Śmierć i Małgorzata”
  • Łuczniowski Mikołaj – „Berlingowcy w powstaniu”
  • Maciąg Agnieszka – „Smaki młodości”
  • Maćkowiak Ewa - „Wszystko będzie dobrze „
  • Madejski Mateusz -”Zosia z Wołynia”
  • Majcher Magdalena – „Nie czas na tajemnice”
  • Majcher Magdalena – „Port nad zatoką”
  • Majcher Magdalena – „Życie oparte na kłamstwach”
  • Majer Janusz – „Janusz Majer”
  • Mak Katarzyna – „Dotyk anioła”
  • Mak Katarzyna – „Nierozłączni”
  • Mak Katarzyna – „Sen o aniele”
  • Makkai Rebecca – „Wierzyliśmy jak nikt..”
  • Maludy Aleksandra – „Gruzowisko”
  • Małaczewski Eugeniusz – „Opowieści z wojny”
  • Małecki Jakub – „Saturnin”
  • Małecki Robert - „Żałobnica”
  • Marcela Mikołaj – „Jak nie zwariować ze swoim..”
  • Marcin Wyrwał – „Nadzwyczajni”
  • Margielewski Marcin – „Urodziłam dziecko szejka”
  • Margielewski Marcin – „Zaginiona arabskie…”
  • Marinina Aleksandra – „Siódma ofiara”
  • Marszał Agnieszka – „Hobbit J.R.R Tolkiena”
  • Marszał Agnieszka – „Hobbit J.R.R Tolkiena”
  • Martynium Zenon – „Życie to są chwile”
  • Masłowska –Burnos Alicja – „Niech prawda śpi”
  • Masłowska Dorota – „Jak przejąć kontrolę 2”
  • Masłowska Dorota – „Jak przejąć kontrolę”
  • Masterton Graham – „Dzieci zapomniane …”
  • McCullough David – „Pionierzy”
  • McGuire Jamie – „Piękne zapomnienie”
  • Michalik Monika – „Będę moim marzeniem”
  • Michalik Monika – „Zaczekaj na mnie”
  • Michałkiewicz Wiktoria – “Kraj nie dla wszystkich”
  • Michta – Juntunen – „Finlandia: sisu, sauna..”
  • Mietlicka Justyna – „Mistral”
  • Miller Adam – „Przez Chiny w ogniu”
  • Milli Dorota – „Sekret wyspy”
  • Miłoszewski Wojciech – „Bez reszty”
  • Mirek Krystyna - „Nowy podarunek”
  • Miszczuk katarzyna – „Ja, anielica”
  • Miszczuk Katarzyna – „Ja, diablica”
  • Miszczuk Katarzyna – „Ja, potępiona”
  • Mlodinow Leonard – „Hawking: opowieści”
  • Molier – „Świętoszek”
  • Molier – „Świętoszek”
  • Moliere – „Skąpiec”
  • Moliere – „Skąpiec”
  • Moore Demi – „Intymnie”
  • Moore J.J – „Przerażające choroby”
  • Morawiec Elżbieta – „Teatr stary jaki był”
  • Morgan Phoebe – „Idealna opiekunka”
  • Moseley Kristy - „Chłopak, dla którego..”
  • Moss Marcel – „Nie wiesz wszystkiego”
  • Mottes Miki – „Simple happy kitchen”
  • Moyes Jojo - „Dwa dni w parzyżu”
  • Mróz Remigiusz – „Osiedle RZMiW”
  • Mróz Remigiusz – „Procedens”
  • Muszyńska Katarzyna – „Zielarka”
  • Naumburg Carla – „Jak nie krzyczeć na swoje dziecko”
  • Neila Elisabeth – „Wszystko co wiemy o UFO”
  • Nesbo Jo – „Królestwo”
  • Nichanian Mikael –“ Zniszczyć Ormian”
  • Niedźwiecki Marek – „DyrdyMarki…”
  • Niemczynow H. Anna – „Powiedz życiu tak, Lili”
  • Niemczynow H. Anna – „Tamta kobieta”
  • Niemczynow H. Anna – „Życie cie kocha, Lili”
  • Nosowska Katarzyna – „Powrót z Bambuko”
  • Nowak Andrzej – „Klęska imperium”
  • Nowak Emilia – „Hotel Aurora”
  • O’Leary Beth – „Zamiana”
  • Odrobińska Monika – „Dzieci wygnane”
  • Olejniczak Lucyna – „Obca”
  • Olejnik Agnieszka – „Jeszcze będzie przepięknie”
  • Oleksa Monika A. – „Spotkajmy się nad morzem”
  • Oleszczuk Tadeusz – „Czego ginekolog ci nie powie”
  • Olszanowska Agnieszka - „Wianek z róż”
  • Organek Tomasz – „Teoria opanowania trwogi”
  • Orione Gabriela L. – „Grzech”
  • Orringer Julie – „Podfolio ocalonych artystów”
  • Osip-Pokrywka Mirek – „Szlaki Św. Jana Pawła II”
  • Ossendowski Ferdynand – „Mocni ludzie”
  • Ossendowski Ferdynand – „Trębacz cesarski”
  • Paci Francesca -” Miłość w Auschwitz”
  • Palmer Diana – „Dzinsy i koronki”
  • Palmer Diana – „Po północy”
  • Palmer Diana –“ Wygrane marzenia”
  • Palmer Michael - „Rodzina prezydencka”
  • Panasiuk Agnieszka - „Antonia”
  • Pasek Dorota - „Czas gniazdowania”
  • Pastuszak Milena – „Projekt Koniczyna”
  • Paszyńska Maria – „Stalowe niebo”
  • Pawlikowska Beata – „Blondynka na Hawajach”
  • Peikoff Kira – „Matka wie najlepiej”
  • Petitcollin Christel – „Pomóż dziecku mniej…”
  • Petruszko Maciej – „Prześcignąć swój czas”
  • Pilipiuk Andrzej – „Przyjaciel człowieka”
  • Pilipiuk Andrzej _” Upiór w ruderze”
  • Pini Wendy – „Elf Quest T.1”
  • Podgóreczny Marian – „Na koniu i pod koniem”
  • Pogorzelska Marianna – „Przecież jesteśmy”
  • Polak Wojciech – „Żółkiewski pogromca”
  • Pomierny Artur - „Egoexi”
  • Popłowska Ewa - „Pod złą gwiazdą”
  • Potocki Mieczysław – „Między Dźwiną a Wilią”
  • Prestom Natasha – „Bliźniaczka”
  • Priestess Laura - „Jedenaste nie dotykaj”
  • Przechrzta Adam – „Demony czasu pokoju”
  • Przybyłek Agata - „Gdybym cię nie spotkała”
  • Przybyłek Agata – „Gotowi na wszystko”
  • Przybyłek Agata – „Pójdę za tobą wszędzie”
  • Ptakowski Jerzy – „Auschwitz: bez cenzury”
  • Puwalski Krzysztof – „Operator 594”
  • Quinn Julia – „Jej wszystkie bale”
  • Radomska Marta – „Gdy jesteś obok”
  • Radomska Marta – „W tą samą stronę”
  • Rak Radosław - „Baśń o wężowym sercu”
  • Rejman Tomasz –“ Żyj każdym dniem”
  • Renton Alex – „Jak wytresować lorda”
  • Reymont Władysław –“ Ziemia obiecana”
  • Roach Mary – „Do boju!”
  • Rogala Jan -”Zielnik dla każdego”
  • Rogala Małgorzata - „Niezbity dowód”
  • Rogalski Artur – „Zrozumieć social media”
  • Rogoziński Alek – „Babka z zakalcem”
  • Rogoziński Alek - „Nieboszczyk sam w domu”
  • Rolińska Joanna – „Lato 1920”
  • Rollins James – „Tygiel zła”
  • Rosiński Grzegorz – „Sioban; Blackmore”
  • Rozenek- Majdan – „Świadoma mama”
  • Rudnicka Olga – „To nie jest mój mąż”
  • Rybkowska Anna - „Uśmiech zimy”
  • Rzepiela Monika – „Dwór w Czartorowicach”
  • Rzepiela Monika – „Dwór w Czartorowicach”
  • Rzepiela Monika – „Szlacheckie gniazdo”
  • Rzepiela Monika – „Szlacheckie gniazdo”
  • Saadawi Ahmed - „Frankenstein w Bagdadzie”
  • Sandberg Shery – „Opcja B”
  • Sarnowska Katarzyna - „Za sterami życia”
  • Sawicka Agata – „Niespokojne serca”
  • Sawicka Agata – „Poplątane ścieżki”
  • Schmidt Peter – „Kaktus na walentynki…”
  • Schmidt Peter –“ Chłopiec z saturna”
  • Schulz Bruno – „Sklepy cynamonowe”
  • Scibona Salvatore – „Każdy“
  • Semmler Paweł – „Rosja we krwi”
  • Setterfield Diane – „Była sobie rzeka”
  • Severski Vincent – „Christine”
  • Shukri Laila – „Perska kobiecość”
  • Sieradzka Anna – „Moda w przedwojennej..”
  • Sikorski Wiesław – „Niewerbalna komunikacja”
  • Sinicka Alicja – „Służąca”
  • Sinicka Alicja – „Winna „
  • Skabara Monika – „Rosujska księżniczka”
  • Sławecka Monika – „Porwania”
  • Smith Wilbrum – „Po dwóch stronach „
  • Smółka Anna - „Kresy: ars moriendi”
  • Socha Natasza - „Godzina zgubionych snów”
  • Socha Natasza – „Zamrożona”
  • Socha, Skarbimir – „Czerwona śmierć”
  • Solomin Nina – „OK, amen”
  • Sońska Natalia – „Kochanie wszystko będzie dobrze”
  • Sońska Natalia – „Kochanie wszystko będzie…”
  • Spiegiel Renia -” Dziennik Reni Spiegiel”
  • Spindler Erica – „Tamta dziewczyna”
  • Stachula Magda – „Strach, który powraca”
  • Stasiak Bożena – „Pandemia : dzieje zarazy”
  • Steel Danielle – „Księżniczka”
  • Stefaniuk Agnieszka – „Jak to ogarnąć”
  • Stelar Marek – „Blizny”
  • Stevenson Bryan – „Tylko sprawiedliwość”
  • Stępień Karolina – „Szczęście rodziny”
  • Stryjeńska Zofia – „Savoir – vivre..”
  • Stryjewska Anna – „Chłopiec z ulicy Wschodniej”
  • Stryjewska Anna – „Zośka”
  • Sturis Dionisios – „Grecja: gorzkie”
  • Suchocka Agata – „O jeden krok za daleko”
  • Sulińska Anna – „Olimpijki”
  • Suvorov Viktor – „Matka dibła“
  • Sykes Sam – „Siedem Czarnych Mieczy”
  • Szarańska Joanna - „Kraina zeszłorocznych ..”
  • Szarejko Marta – „Seksuolożki”
  • Szczęsna Anna – „Krokodyl w doniczce”
  • Szmidt Robert - „Mrok nad Tokyoram”
  • Sztompka Piotr – „Słownik socjologiczny”
  • szymańczak Klaudiusz - „Virga”
  • Śiewierska M. Anna - „W pułapce wielokulturowości”
  • Śledziński Kacper – „Woja polsko-bolszewicka”
  • Śliwińska Monika - „Panny z „Wesela”: siostry”
  • Świętek Edyta – „Pokłosie przekleństwa”
  • Taibbi Matt – „Nienawiść sp z.o.o..”
  • Taleb, Nassim Nicholas - „Antykruchość: jak żyć”
  • Ten Typ Mes – „Dwa psy przeżyły”
  • Tijan – „Ekipa”
  • Tischner Józef – „Mądrość człowieka gór“
  • Tolkien J.R.R – „Listy”
  • Tomala Weronika -” Nieprzegrany zakład”
  • Tończyk Dariusz – „Nie widzieć zła”
  • Towles Amor – „Dżentelmen w Moskwie”
  • Trojanowska Anula - „Smak dymu”
  • Trojanowska Izabela – „Trojanowska”
  • Trojanowska Sylwia- „Daj nam jeszcze szansę”
  • Tulińska Adelina – „Zależna od mafii”
  • Turowska Zofia – „Osiecka: nikomu nie żal”
  • Ulatowska Maria – „Pałac w Moczarowiskach”
  • Valko Tanya – „Arabska wendeta”
  • Vanderkam Laura – „Co ludzie sukcesu robią”
  • Vanderkam Laura – „Głodni czasu“
  • Wala Magdalena – „Klątwa ruin”
  • Walsh Sheila – „Wewnętrzna burza”
  • Wasilewska Karolina – „Cyfrodziewczyny”
  • Wasiuta Olga – „Wojna hybrydowa Rosji”
  • Watson Angus - „Tron z żelaza”
  • Webster K – „Mój Torin”
  • Westin Boel - „Tove Jansson – mama”
  • White Ethel Lina – „Starsza pani znika”
  • Wierzchowska Weronika - „Nadchodzą czasy nowe”
  • Wierzchowska Weronika – „Po nowe życie”
  • Wilczyńska Karolina – „Światło w jej oczach”
  • Wilczyńska Sylvia – „Topielice”
  • Wilk Aniela – „Przepustka do szczęścia”
  • Williamson Joshua – „Polcojad T.3”
  • Winnicka Ewa – „Władcy strachu”
  • Winnik Sylwia – „dzieci z Pawiaka”
  • Wiseman Ellen – „Dla jej dobra”
  • Wiseman Ellen Marie – „To, co zostawiła”
  • Wiśniewska-Weiss Ilona – „Hen: na północy Norwegii”
  • Wojciechowski Jacek – „Kobiety są głupie”
  • Wojtkowska – Witala Anna – „Zapach makadamii”
  • Wolf Anna – „Nie zostawię cię”
  • Wolf Anna – „Ryzyko gangstera”
  • Wolf Anna – „Zemsta gangstera”
  • Wolfe Tom – „Najlepsi: kowboje, którzy…”
  • Wood Pamela Miller – „Charles Bukowski”
  • Woydyło Ewa – „Żal po stracie „
  • Wójcik Kinga – „Poryw”
  • Wójcik Kinga – „Spektakl”
  • Wright Jaime Jo - „Nieobecna”
  • Wyszczelski Lech – „Ciechanów 1920”
  • Zageris Larissa – „W roli głownej Keanu Reeves”
  • Zaidan George – „Składniki: osobliwa chemia”
  • Zając Anna – „Atlantyda pod Krakowem”
  • Zajewski Władysław – „Trudna droga do…”
  • Zakrzewska Agnieszka – „Znam twoją tajemnicę”
  • Zieliński Andrzej – „Wielkie, miłości, romanse”
  • Ziemkiewicz Rafał – „Cham niezbuntowany”
  • Ziębiński Robert – „Lockdown”
  • Zimmer Carl –“ Smiech ma po matce”
  • Zweden Corien – „Cycki: czuła biografia piersi”
  • Zychowicz Piotr – „Germanofil”
  • Żmijewska Ida – „Warszawianka: gdy zgasną..”
  • Żmijewska Ida – „Warszawianka”

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.