Nowości Działu Multimedialnego

Zapraszamy wszystkich Czytelników do zapoznania się z ciekawą ofertą dynamicznie rozwijającego się Działu Multimedialnego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie.

Dział Multimedialny systematycznie powiększa swoje zasoby. Proponujemy bogaty wybór audiobooków, a także wiele interesujących filmów. Obok klasyki kina polskiego i europejskiego biblioteka posiada wiele tytułów z różnych gatunków kina, a nasza oferta wciąż powiększa się o kolejne nowości. Staramy się, aby nabywane przez Dział Multimedialny pozycje były różnorodne i atrakcyjne dla wszystkich grup wiekowych. Wśród najnowszych zakupów znalazły się m.in. nagradzane polskie filmy „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Mój biegun”, „Papusza”. Dla miłośników fantasy prawdziwą gratką będą „Dary anioła”, a fanów Nicole Kidman zachwyci „Australia”. Szczególnie dbamy o najmłodszych użytkowników biblioteki, a kolekcja filmów dla dzieci powiększyła się o przebój kinowy „Rysiek Lwie Serce”. Zachęcamy do bezpłatnego korzystania z naszej oferty wszystkich posiadaczy kart bibliotecznych.

Nowinką w naszej kolekcji są gry komputerowe oraz planszowe, programy edukacyjne, kursy językowe, a także muzyka. Więcej informacji o ofercie i zasadach korzystania można uzyskać w Dziale Multimedialnym MBP w Bielawie oraz pod numerem telefonu 74 645 09 63 (nr wew. 24).

ZAPRASZAMY!