Koncert Jarosława Wasika

Klub Miłośników Poezji Śpiewanej „Pozytywka” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie zaprasza na koncert Jarosława Wasika 25 marca 2011 r. (piątek) o godz. 18.00. Wraz z nim wystąpią: Marta Gwiżdż, Barbara Pachura, Karolina Buczyńska, Sandra Świerczyńska, Dominika Boczula, Katarzyna Jęczmionka i Anna Karasińska jako konferansjer.

Jarosław Wasik urodził się 1 stycznia 1971 roku w Prudniku w województwie opolskim. Koziorożec. Ukończył Wydział Wokalny Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach i Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Opolskim. W październiku 2008 roku rozpoczął studia doktoranckie - kulturoznawstwo - w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Z wykształcenia aktor-wokalista i kulturoznawca, z zamiłowania dziennikarz, autor tekstów. Mieszka w Warszawie i Opolu.

Jarosław Wasik jest laureatem koncertu „Debiuty” KFPP Opole'94, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Zamkowych Spotkań „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie i wielu innych festiwali. Jego autorski utwór „Nastroje” przez wiele tygodni gościł w pierwszej dziesiątce radiowo-telewizyjnego plebiscytu „Muzyczna Jedynka”. Jest również członkiem Rady Artystycznej Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie i dyrektorem artystycznym Festiwalu „Poetycka Dolina”.

Klub Miłośników Poezji Śpiewanej „Pozytywka” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie przy ul. Stefana Żeromskiego 43 zaprasza na koncert Jarosława Wasika 25 marca 2011 r. (piątek) o godz. 18.00. Wstęp 10 zł.