BAŚNIOWY KONKURS Z NAGRODAMI !!!

Z okazji przypadającej w 2013 roku 385. rocznicy urodzin i 310. rocznicy śmierci francuskiego pisarza Charlesa Perraulta, sławę zawdzięczającego zbiorowi baśni „Bajki Babci Gąski” – biblioteka zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do klasy VI włącznie do udziału w konkursie plastycznym.

Zadanie polega na zilustrowaniu techniką dowolną, na kartce z bloku technicznego formatu A4 lub A3 dowolnej baśni tego bajkopisarza.

Praca powinna być wykonana przez jednego uczestnika konkursu (nie przyjmujemy prac zbiorowych). Na odwrocie prosimy podać swoje dane:

imię i nazwisko, wiek, klasę, numer szkoły lub przedszkola (dodatkowo numer telefonu i miejsce zamieszkania w przypadku dzieci nie uczęszczających do przedszkola) oraz tytuł zilustrowanej baśni.

Prace należy składać do dnia 13.11.2013 r. w Dziale Dziecięco-Młodzieżowym MBP, ul. Stefana Żeromskiego 43.

Na autorów najbardziej pomysłowych prac czekają nagrody !!!

Z regulaminem konkursu oraz dodatkowymi informacjami można zapoznać się w dziale dziecięco-młodzieżowym biblioteki.

Konkurs opracowała i zorganizowała bibliotekarka działu dziecięco-młodzieżowego MBP Jolanta Matuszczak.