Teatrzyk „Kukiełkowo” w bibliotece

W czwartek 23 maja 2013 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielawie odbyło się kolejne przedstawienie Teatrzyku „Kukiełkowo”. Nową, już drugą sztukę pt. „Wielka przeprowadzka biblioteki”, oglądały tym razem dzieci z Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi. Grupa „Krasnale” z nauczycielką Iwoną Dubis-Teklak brawami i szczerymi uśmiechami podziękowała bibliotekarkom: Izabeli Fiedler, Jolancie Matuszczak, Jolancie Pawlak, Annie Rutkowskiej, Urszuli Ubych, Paulinie Wojciechowskiej-Cudak oraz drowi Rafałowi Brzezińskiemu – dyrektorowi biblioteki za żywiołowe przedstawienie. Zadowolone dzieci obdarowane przez bibliotekarki lizakami, odśpiewały z nie mniejszym zapałem piosenki: „Kaczka-dziwaczka” i „Bajeczka” oraz wyrecytowały wiersz Jana Brzechwy „Jak rozmawiać trzeba z psem” i bardzo zadowolone wróciły do przedszkola. Przed wyjściem wyraziły chęć obejrzenia następnego przedstawienia.