Noc w Bibliotece

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Święta Biblioteki Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie organizuje 10 maja 2013 r. „Noc w Bibliotece”. W związku z tym Biblioteka zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat na szereg niecodziennych, interesujących i zabawowych imprez. Od godz. 19.00 do 23.00 odbywać się będą m.in.: spotkanie z magikiem, przedstawienie teatrzyku „Kukiełkowo”, poszukiwanie zaginionych książek, karaoke czyli zabawa z piosenką, występ aktora z grupy teatralnej biel'arte i "Teatru Od Dzisiaj", działających przy MOKiS-ie w Bielawie, a na koniec gazetowa rewia mody i bal. Dzieci chcące uczestniczyć w „Nocy w Bibliotece” proszeni są o zgłaszanie się w działach dziecięco-młodzieżowych Biblioteki (przy ul. Piastowskiej 1 oraz przy ul. Stefana Żeromskiego 43, tel. 74 645 09 64).

Liczba osób ograniczona.