Konkurs fotograficzny

Miejska Biblioteka Publiczna (MBP) w Bielawie z okazji 65-lecia swojej działalności zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Biblioteka w obiektywie”. W konkursie wziąć udział mogą mieszkańcy Bielawy oraz powiatu dzierżoniowskiego, niezwiązani profesjonalnie z fotografią przez wykształcenie lub wykonywany zawód i nie będący członkami związków artystów fotografików.

Do konkursu można zgłosić fotografie, będące własną interpretacją tytułu „Biblioteka w obiektywie”. Każdy Uczestnik może zgłosić do pięciu nieoprawionych fotografii własnych, dotychczas nienagradzanych, wykonanych dowolną techniką, w formacie standardowym tj. 15x21 cm.

Prace można dostarczać osobiście lub pocztą pod adres:
Miejska Biblioteka Publiczna – Filia Nr 2,
ul. Piastowska 1
58-260 Bielawa
z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”

Termin składania prac do 9 listopada 2012 r.
Prace oceni jury powołane przez dyrektora MBP w Bielawie. Przewidziano nagrody i wyróżnienia. Wszyscy laureaci otrzymają nagrody rzeczowe. Nagrodzone i wyróżnione prace oraz wybrane z pozostałych prac biorących udział w konkursie zaprezentowane zostaną podczas wystawy w MBP w Bielawie.

Informacje dotyczące  konkursu można znaleźć na stronie  Internetowej MBP www.mbp.bielawa.pl oraz pod nr tel. 74 645 09 67.
Regulamin konkursu dostępny jest we wszystkich placówkach MBP w Bielawie.

Pliki do pobrania:

karta uczestnika