Konkurs pt. „ Ja i moje hobby ” !!!

Każdy ma jakiegoś bzika

Każdy jakieś hobby ma

A ja w domu mam chomika

Kota, rybki oraz psa

Dział dziecięco-młodzieżowy Miejskiej Biblioteki Publicznej (MBP) przy ul. Stefana Żeromskiego 43 zaprasza wszystkie dzieci, w wieku przedszkolnym do klasy VI szkoły podstawowej włącznie, do udziału w konkursie plastycznym „Ja i moje hobby”.

Zadanie polega na przedstawieniu na obrazku techniką dowolną, na kartce z bloku technicznego formatu A4 lub A3 swojego hobby. Praca powinna być wykonana przez jednego uczestnika konkursu (nie przyjmujemy prac zbiorowych). Na odwrocie prosimy podać swoje dane: imię i nazwisko, wiek, klasa, numer szkoły lub przedszkola, nr telefonu oraz miejsce zamieszkania (w przypadku dzieci nie uczęszczających do przedszkola) oraz nazwać przedstawione hobby.

Prace należy składać do 7 marca 2012 r. w dziale dziecięco-młodzieżowym MBP przy ul. Stefana Żeromskiego 43. Na autorów najbardziej pomysłowych obrazków czekają nagrody!

Z regulaminem konkursu oraz dodatkowymi informacjami można zapoznać się w dziale dziecięco-młodzieżowym biblioteki.