Z książką z biblioteki – Misiowe bajanie w „Chatce Puchatka”

We wtorek 26 listopada 2019 r., do Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Chatka Puchatka” z misiowymi bajkami przyszła pani Jola - bibliotekarka z Działu Dziecięco-Młodzieżowego Miejskiej Biblioteki Publicznej. Przedszkolaki chętnie wysłuchały zabawnej opowieści pt. „Masza i Niedźwiedź: Oddychać, nie oddychać!” i wiersza „Lekarstwo misia” Heleny Bechlerowej a następnie pooglądały sobie przyniesione z biblioteki książki: „Wydaje mi się, że widziałem… niedźwiedzia!” i „Misio Zbysio szuka Świętego Mikołaja!” z ruchomymi elementami, „Mały miś nie chce jeść”, „O niedźwiadku Niejadku”, „Już to umiem!”, „Franklin zaprasza misia”, „Złotowłosa i trzy niedźwiadki”, „Miś – cyrkowiec”, „Dobranoc, Panie Panda”, „Miś Tuliś idzie do przedszkola”, „Kubuś i  Przyjaciele”, „A to pech! Czyli wszystko może się zdarzyć”, „Nie bój się, misiu!” i „Miś Maciek”. Po tym maluchy  wzięły udział w dwóch zabawach ruchowych: „Niedźwiadek” i „Stary niedźwiedź mocno śpi” oraz powiedziały wiersz pt. „Miś”. Dzieci były bardzo zadowolone ze spotkania z bibliotekarką i jej „magicznym światem misiowych bajek”. Chcąc podziękować, podarowały pani Joli własnoręcznie zrobiony upominek, który ma przypominać wspólne świętowanie urodzin Pluszowego Misia w ich przedszkolu.