Święto Pluszowego Misia w bibliotece

W poniedziałek 25.11.2019 r., do Miejskiej Biblioteki Publicznej na wspólne świętowanie Urodzin Pluszowego Misia tradycyjnie przywędrowały Misie z Niepublicznego Przedszkola Montessori z Oddziałami Integracyjnymi. Było miło i wesoło: tańce i zabawy do niedźwiedzich piosenek, misiowe bajeczki, puzzle, zagadki i gimnastyka. Przedszkolaki pomagały kudłatym przyjaciołom przejść labirynt, na końcu którego znajdowała się beczółka z miodkiem i wykazywały się znajomością bajkowych misiów. Maluchy wysłuchały też opowieści zakończonej morałem pt. „Miś Beniamin mówi przepraszam” Clairy Freedman. Na końcu świętowania wszystkie dzieci złożyły wierszowane życzenia swoim pluszakom: „Wiwat Misiu łakomczuszku, niech nie burczy Ci już w brzuszku. My życzenia Ci składamy: byś był jak najdłużej z nami, miodku zawsze miej w dostatku. Żyj nam 100 lat nasz Misiaczku!”