Redakcja Bibliotheca Bielaviana Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie przygotowuje w swojej serii Sudecka poezja i proza publikację pt. Sudeckiej biblioteki impresje 2019. Wybór wierszy. Zapraszamy autorów związanych z naszą serią do nadsyłania swoich tekstów poetyckich.

Warunki uczestnictwa w antologii:

– osoba chcąca uczestniczyć w antologii musi mieć opublikowany co najmniej 1 utwór w serii Sudecka poezja i proza,

– autor przesyła 5 wierszy (nie publikowanych w serii Sudecka poezja i proza), notkę biograficzną oraz zdjęcie,

– tematyka wierszy dowolna,

– utwory należy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 marca 2019 roku,

– autor otrzymuje 3 autorskie egzemplarze antologii.

Promocja antologii Sudecka poezja i proza XXIX. Sudeckiej biblioteki impresje 2019. Wybór wierszy. odbędzie się 15 maja 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielawie, ul. Piastowska 19c o godz. 17.00.

IMG_3646-730x410.jpg