Na obchody Święta Pluszowego Misia w dniu 28 listopada 2018 r. do naszej biblioteki przyszły Słoneczka z Niepublicznego Przedszkola Montessori z Oddziałami Integracyjnymi. Również one przyjemnie spędziły czas na zabawie z bibliotecznym Misiaczkiem Pluszaczkiem. Jak powszechnie wiadomo misie tak już mają: „Czy jest duży czy jest mały zawsze chętny do zabawy”. Punktem kulminacyjnym spotkania była bajka Davida Bedforda „Gdzie jest Mikołaj?” opowiadająca o Małym Misiu, który nie mógł się doczekać przybycia Świętego Mikołaja z prezentami dla niego. Na zakończenie,  przedszkolaki  złożyły przyrzeczenie: „Z okazji Święta Pluszowego Misia, my dzieci przyrzekamy, że zawsze będziemy przytulać nasze misie, krzywdy zrobić im nie damy i misiowe książki przeczytamy”. Ta wizyta była ostatnim spotkaniem wspólnych obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia Działu Dziecięco-Młodzieżowego biblioteki z przedszkolakami.