We wtorek 20.11.2018 r. do Miejskiej Biblioteki Publicznej przywędrowały Krasnale z Niepublicznego Przedszkola Montessori z Oddziałami Integracyjnymi by wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do zabawy przez bibliotecznego Misiaczka Pluszaczka słowami: „Misie pięknie się kłaniają, wszystkich serdecznie witają i do zabawy zapraszają”. Na dzieci czekało przygotowanych na tę okazję wiele atrakcji, m.in.: zagadki, oglądanie bajek, inscenizacja wierszy, zabawy ruchowe i plastyczne, układanie puzzli misiowych portretów. Czas Krasnalom na wspaniałej zabawie szybko upłynął i trzeba było wracać do przedszkola. Przed wyjściem dzieci powiedziały, że bardzo im się podobało i wyraziły chęć ponownego spotkania w bibliotece.