Dyskusyjny Klub Książki

Partnerzy



BIP



Odwiedziny

Dzisiaj 53

Wczoraj 50

Ten tydzień 262

Ten miesiąc 1664

Wszystkie 884005

Wielkość czcionki

MK

NPRCz      Biblioteka Narodowa     

 

W ramach dotacji celowej "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa" w 2019 roku zamówiono do Wypożyczalni dla Dorosłych następujące 710 pozycji:

  • Aciman Andre –”Znajdź mnie”
  • Adichie Chimamanda – „Amerykaana”
  • Agnieszka Budzyńska- Daca –”Retoryka negocjacji”
  • Aidiss Brian –”Cieplarnia”
  • Aksamit Bożena – „Uzurpator”
  • Albom Mitch – „Kolejna osoba”
  • Albom Mitch – „Pięć osób, które spotykamy”
  • Aldiss Brian – „Non stop”
  • Altenhoner Florian – „Człowiek , który rozpętał”
  • Altman Mara – „Obrzydliwa anatomia”
  • Alvin Schwartz –”Więcej upiornych opowieści”
  • Alyan Hala – „Domy z soli”
  • Anna H.Niemczynow –”Sto dni wdzięczności”
  • Arczyńska zuzanna – „Dziewczyna bez makijażu”
  • Atwood Margaret – „Opowieść Podręcznej”
  • Atwood Margaret –”Kamienne posłanie”
  • Atwood Margaret –”Kocie oko”
  • Atwood Margaret –”Pani Wyrocznia”
  • Atwood Margaret –”Ślepy zabójca”
  • Awolusi Danuta –”Macochy”
  • Bailly Guillaume – „Nekrosytuacje”
  • Baker Chandler – „Zmowa milczenia”
  • Balcerzyk Dariusz –”Znak woli i mocy”
  • Bardugo Leigh –”Oblężenie i nawałnica”
  • Barron Robert – „Ziarna Słowa”
  • Barton Fiona –”Dziecko”
  • Barton Fiona –”Wdowa”
  • Bauer Ewa – „Za naszew winy”
  • Baxter Stephen –”Ultima”
  • Beauvoir Simone – „Druga płeć”
  • Beckett Simon – „Zapach śmierci”
  • Bednarek Adrian –”Córeczki”
  • Bednarek Adrian –”Pamiętnik diabła”
  • Bellon Anna –”Nigdy więcej”
  • Benchley Peter – „Szczęki”
  • Berendt Joanna – „Dogadać się z innymi”
  • Beśka Krzysztod –”Amber-Gold”
  • Białek Jóef – „Czas niewolników”
  • Białowąs Alina –”Zaufaj mi , Karolino”
  • Bielakowski Cezary – „Jan Kulczyk”
  • Bielawska Elżbieta – „Relikwiarz”
  • Bielawski Jakub –”Ćma”
  • Bielski Rafał –”Zabójcze świeta”
  • Bieszk Janusz – „Chrześcijańscy królowie”
  • Bik Katarzyna – „Najdroższa”
  • Birenbaum Halina –”To nie deszcz, to ludzie”
  • Black  Sue –”Co mółwią zwłoki”
  • Bloch Robert –”Psychoza”
  • Bloom Penelophe –”Jej wisienki”
  • Bocek Even – „Arystokratka i fala”
  • Bociąga Przemysław –”Nienaganny: biografia..”
  • Bogacka Marta –”Bokser z Auschwitz”
  • Bohut Weronika – „Zmierzchnica”
  • Boland Shalini – „Sekret matki”
  • Boland Shalini – „Sekret matki”
  • Bolecka Anna – „Medalion z ametystem”
  • Bonda Katarzyna –”Miłość leczy rany”
  • Borecka –Biernat Danut a –”Radzenie sobie młodzieży”
  • Borkowski Przemysław – „Niedobry pasterz”
  • Borkowski Przemysław – „Widowisko”
  • Borkowski Przemysław – „Zakładnik”
  • Borlik Piotr – „Białe kłamstwa”
  • Boyd Julia – „Wakacje w Trzeciej Rzeszy”
  • Brandstaetter Roman – „Jezus z Nazaretu T1-2“
  • Brandstaetter Roman – „Krąg biblijny”
  • Brandtaetter Roman – „Jezus z Nazaretu T3-4”
  • Brzezińska Diana – „Będziesz moja”
  • Bułhak Władysław – „Wywiad PRL a Watykan”
  • Bundchen Gisele –”Lekcje: moja droga do”
  • Cachee Catherine – „Dziewczyna o chabrowych oczach”
  • Caine Rachel – „Polowanie na mordercę”
  • Campbell Michele – „Winny jest zawsze mąż”
  • Capella Anthony –”Perfekcyjna żona”
  • Carnes Patrick – „Cyberseks”
  • Carr Allen – „Nareszcie wolna”
  • Cartwright Sierra –”Boss”
  • Cavanagh Steve – „Wkręceni”
  • Ceełmiński Jakub –”Smog: diesle, kopciuchy”
  • Cerjowski Wojciech –”Piechotą do źródeł Orinoko”
  • Chase Loretta –”Król łotrów”
  • Cherezińska Elżbieta –”Wojenna korona”
  • Child Lee –”Siła perswazji”
  • Chmielarz Wojciech –”Podpalacz”
  • Chmielarz Wojciech –”Rana”
  • Chmielarz Wojciech –”Żmijowisko”
  • Chmielewski Michał – „Złe”
  • Chollet Mona – „Czarownice: niezwyciężona”
  • Christofferson Travis – „Rak: nowe metaboliczne”
  • Clark Mary – „Z każdym oddechem”
  • Cleeves Anna – „Czerń kruka”
  • Cook Robin – „Pandemia”
  • Crichton Michael – „Smocze kły”
  • Croft Kathryn –”Poza Kontrolą”
  • Cubała Agnieszka – „Miłość 44”
  • Cussler Clive – „Nożownik”
  • Cygan Jacek –”Odnawiam dusze..”
  • Czaczkowska Ewa –”Mistyczki”
  • Czarnecki Maciej – „Skandynawia halal”
  • Czornyj Maksymilian – „Rzeźnik”
  • Czornyj Max – „Klątwa”
  • Czornyj Max –”Balladyna”
  • Ćwiek Jakub –”Szwindel”
  • Ćwirlej Ryszard – „Błyskawiczna wypłata”
  • Ćwirlej Ryszard – „Milczenie jest srebrem”
  • Day David – „Bitwy w świecie Tolkiena”
  • Daynes Kerry  - „Oko w oko ze złem”
  • Dehnel Jacek – „Ale z naszymi umarłymi”
  • Dempsey Eoin –”Anioł z Auschwitz”
  • Denzel Sarah – „Morderczyni”
  • Denzil Sarah A. – „Jedyne dziecko”
  • Dębski Rafał –”Miłość Bogów”
  • Diamond Jed – „Małżeństwo doskonałe”
  • Diamond Jed – „Małżeństwo doskonałe”
  • Doba Aleksander – „Na fali i pod prąd”
  • Dostojewski Fiodor –”Wieczny mąż”
  • Dowbor Katarzyna –”Apetyt na życie”
  • Dreher Rod – „Opcja Benedykta”
  • Droscher Vitus B – „Ludzkie oblicze zwierząt”
  • Drosio-Czaplińska Joanna –”Czasem święta, czasem ladacznica”
  • Drozd Dorota –”Insulinooporność”
  • Dukaj Jacek – „Perfekcyjna niedoskonałość”
  • Dukaj Jacek – „Po piśmie”
  • Dukey Ker – „Nowa laleczka”
  • Dukey Ker – „Skradzione laleczki”
  • Dukey Ker –”Zaginione laleczki”
  • Dworski Aleksander – „Sms-owy epizod”
  • Dyga Karolina –”Straszne opowiadania”
  • Dzieduszycka Ewa –”Podróżniczka”
  • Dziewiecki Marek – „Komunikacja kochaj i mów“
  • Dziewiecki Marek –”Emocje: krzyk do..”
  • Dzięgielewska- Żołądź Kazimiera – Gorzki smak Sybiru”
  • Elks Carrie –”Jesienny pocałunek”
  • Elsberg Marc –”Chciwość..”
  • Enerlich Katarzyna –”Prowincja pełna marzeń”
  • Engberg Katrine – „Strój krokodyla”
  • Epstein Randi –”Pobudzeni: skąd się wzięły..”
  • Erikson Thomas –”Otoczeni przez idiotów”
  • Erikson Thomas –”Otoczeni przez psychopatów”
  • Ervas Fulvio –”Ekspedientki z Treviso”
  • Escobar Golderos –”Kołysanka z Auschwitz”
  • Evans Richard Paul – „Podróż tysiąca mil“
  • Fabisińska Liliana – „Obok niej”
  • Faiola Anne-Marie –”Zrób swoje mydło”
  • Fiałkowska – Niewiadomska – „Niewiara”
  • Figaro K.A – „Zranione uczucia”
  • Fiore L.A –”Bestia przebudzenie Lizzie”
  • Fisher Kery – „Sekretne dziecko”
  • Fiszer Roma – „Chata nad jeziorem”
  • Flemming Martyna – „Dom pełen cudzych mężów”
  • Foley Lucy –”Morderca jest wśród nas”
  • Folwarska Edyta –”Zbiór miłości niechcianych”
  • Forsyth Frederick – „Fox”
  • Forsyth Frederick –”Czarna lista”
  • Fothergill Alastair –”Nasza planeta”
  • Frączyk Izabela – „Jak u siebie”
  • Frączyk Izabella –”Spełniony sen”
  • Fronia Rafał –”Rozmowa z Górą”
  • Fugiel –Kuźmińska –”Kamień”
  • Galen Shana – „Miłość bez hrabiego”
  • Galen Shana – „Miłość dla zuchwałych”
  • Garcia Saenz Eva –”Rytuał wody”
  • Gargaś Gabriela – „Kiedyś się odnajdziemy”
  • Gargaś Gabriela – „Planer utkany z marzeń”
  • Gargaś Gabriela –”Kochaj mnie czule”
  • Gargaś Gabriela –”Magia grudniowej nocy”
  • Gargaś Gabriela –”Szczęście przy kominku”
  • Garkowska Małgorzata – „Życie w spadku”
  • Gates Melinda – „Moment zwrotny”
  • Gawrych – Skrzypczak Joanna  – „Obejmie wszystko pamięć”
  • Gąsiorowska Dorota – „Niedokończona baśń”
  • Geey Daniel – „Umowa stoi”
  • Gentry Amy –”Kto się śmieje ostatni”
  • Gentry Amy –”Stracona”
  • George Rose –”Krew”
  • Gerhardsen Carin –„Opowiedz mi o nim”
  • Gerritsen Tess –  „Chirurg”
  • Gerritsen Tess –”Kształt Nocy”
  • Giedrojc Jacek – „Pułapka”
  • Gierak – Onoszko Joanna –”27 śmierci Tobyego Obeda”
  • Gładzik Agnieszka – „Daleko od morza”
  • Głuszak Grzegorz –”Walka przez łzy”
  • Gohl Christiane –”Dzwięk rogu w kształcie muszli”
  • Golus Anna –”Dzieciństwo w cieniu rózgi”
  • Gołkowski Michał –”Ołowiany świt”
  • Gorzka Mieczysław –  „Iluzja”
  • Gorzka Mieczysław – „Martwy sad”
  • Goździalska Monika –„#niedopodrobienia”
  • Górka Daria – „Aż do śmierci”
  • Górski Robert –”Jak zostałem prezesem”
  • Grabiasz Łukasz „Mały rytuał rodzinny”
  • Graimes Nicola –”Wegetarianizm na pół etatu”
  • Greene Ross – „Zagubieni w szkole”
  • Greń Hanna – „Uśpione królowe”
  • Grossmann Agnes – „Wielkie rozpustnice”
  • Gruca Radosław –”Hipokryzja..”
  • Grzegrzółka Katarzyna – „Odjum”
  • Gulda Przemek –”Kortyzol”
  • Gutierrez Luci – „English in not easy”
  • Haliday Lisa – „Asymetria”
  • Hall Sarah –”Madame Zero i inne”
  • Hamera Julia- „Trzy bieguny”
  • Hamsun Knut – „Pan; Wiktoria; Marzyciele”
  • Haner K.N –”Nieczyste więzy”
  • Hannah Kristin –”Zimowy ogród”
  • Harari Yuval – „Homo deus..”
  • Harari Yuval Noah –”21 lekcji na XXI wiek”
  • Harding Robyn – „Jej piękna twarz”
  • Harłukowicz- Niemczynow – „Życie cię kocha Lili”
  • Harmel Kristin –”Dom przy ulicy Amelie”
  • Harris Lisa – „Ścigana”
  • Haska Agnieszka –”Jasnowidze i dedektywi”
  • Hawking Stephen – „Krótkie odpowiedzi na”
  • Hayes Terry – „Pielgrzym”
  • Hebda Klaudia – „Ziołowy zakątek”
  • Hendricks Greer – „Żona między nami”
  • Hendricks Greer –”Anonimowa dziewczyna”
  • Herbert Frank – „Bóg Imperator Diuny”
  • Herbert Frank – „Diuna”
  • Herbert Frank – „Dzieci Diuny”
  • Herbert Frank – „Mesjasz Diuny”
  • Herbert Frank –”Heretycy Diuny”
  • Herbert Frank –”Kapitularz Diuny”
  • Herbich  Anna -”Dziewczyny Sprawiedliwe „
  • Herman Christine Lynn –”Więźniowe szarości”
  • Herzyk Eugenia – „Dorosłe dziewczynki”
  • Hess Annette –”W niemieckim domu”
  • Hewson David – „Dochodzenie”
  • Hilsmann Petra –”Szczęście dla zuchwałych”
  • Hołownia Szymon –”Pół na pół”
  • Hoover Coleen –”Too late”
  • Hunter Denise – „Panny młode : zima”
  • Hunter Denise – „Panny młode: lato”
  • Hyży Karolina –”Roślinne koktajle”
  • IIIg Jerzy –”Mój znak”
  • Izdebski Paweł –”Internet i gry internetowe”
  • Jabłońska Inga –”Imbirowa miłość”
  • Jagiełło Joanna –”Tylko gdy pada deszcz”
  • Jakeman Jo – „Zemsta trzech eks”
  • Jakimowicz Jarosław – „Życie jak Film”
  • Janicki Kamil – „Damy przeklęte”
  • Janiszewska Agnieszka – „Pamiętam”
  • Janusz Mikołaj – „Pyta.pl”
  • Jaszczuk Paweł – „Sekret antykwariusza”
  • Jaśkiewicz Tomasz –”Kwiat paproci”
  • Jax Joanna – „Białe róże z Petersburga”
  • Jax Joanna –”Milczenie aniołów”
  • Jean-François Mar – „Głupota …”
  • Jennings Luke – „Jutra nie ma”
  • Jensen Louise – „Rodzina”
  • Jeremi- Gałuszka Grażyna – „Folwark Konstancji”
  • Jeromin – Gałuszka –”Spóźnione powroty”
  • Jeromin- Gałuszka – „Folwark Konstancji”
  • Jeż Agnieszka – „Serce z szuflady”
  • Jeż Agnieszka – „Serce z szuflady”
  • Jeż Agnieszka – „Za siódmą górą”
  • Johnson Matthew –”Bliskie związki”
  • Johson Abby –”Nieplanowane..”
  • Johson Abby –”Nieplanowane”
  • Johson Ada – „Kalendarz z dziewuchami”
  • Jolanta Bąk –”1000 wielkich Polaków”
  • Jones  Sandie – „Rywalka”
  • Juul Jesper – „Nie z miłości”
  • Juul Jesper – „Rodzic jako przywódca”
  • Kaczor Magda – „Sen u dzieci”
  • Kaczyńska-Piwko Karolina –”Nu pagadi”
  • Kahney Leander – „Tim Cook”
  • Kaleta Jolanta – „Andrzej i Halina”
  • Kalicińska Katarzyna –”A miało być tak pięknie”
  • Kalicka Manuela – „Jej drugie życie”
  • Kamiński Marek –”Wyprawa”
  • Kane Ben –”Gladiator”
  • Kane Ben –”Rebelia”
  • Kapusta Paweł –”Gad: spowiedź klawisza”
  • Kareta Mirosław – „Imię wroga”
  • Kareta Mirosława –”Imię wroga”
  • Karnaz Dean – „Ultramaratończyk”
  • Karpińska Anna – „Bezpieczny port”
  • Karpińska Anna – „Bezpieczny port”
  • Kassjanowicz Dorota – „Kamienica pod śniegiem”
  • Kaszuba Paulina –”Z workiem przez życie”
  • KAZIMIERZ ORŁOŚ –”DZIEJE CZŁOWIEKA PISZĄCEGO”
  • Kaźmierczyk Agnieszka –”Topielica ze Świtezi”
  • Keeland Vi –”Kusząca pomyłka”
  • Kielecka Katarzyna – „Pod tym samym niebem”
  • Kienzler Iwona –”Polki władczynie Europy”
  • Kieres Tomasz – „Nie pozwól mu odejść”
  • Kieres Tomasz –”Nie pozwól mu odejść”
  • Kierys Arkadiusz - „Historia to nie dziwka”
  • Kiliszek Ewa –”Rodzina wobec zagrożeń”
  • King Stepha –”Podpalaczka”
  • King Stephen –”Instytut”
  • King Stephen –”Koniec warty”
  • Kishimi Ichiro – „Odwaga bycia nielubianym”
  • Kisielewski Tadeusz – „Wielka wojna”
  • Kistler Bonnie – „Nasz dom płonie”
  • Klevisova Michaela – „Kroki mordercy”
  • Klimkiewicz Karolina – „Kochaj mnie”
  • Knedler Magdalena –”Moje przyjaciółki”
  • Komendołowicz Iza – „ Rozwód po polsku”
  • Konwicka Maria – „Byli sobie raz”
  • Kopeć Magdalena –”Trzy zimy”
  • Koper Sławomir –”Nobliści skandaliści”
  • Kopińska Justyna –”Obłęd”
  • Koprowski Marek – „Akcja Wisła”
  • Koprowski Marek – „Kaci Wołynia”
  • Kordel Magdalena – „Antolka”
  • Kordel Magdalena – „Nieświęty Mikołaj”
  • Korpolewski Zbigniew – „Hanka Bielicka – umarłam”
  • Korwin – Piotrowska –”#Wrzenie”
  • Kossa Zofia – „Złota wolność”
  • Kossak Simona – „Serce i pazur”
  • Kossak Simona –”Opowieści”
  • Kossak Zofia – „Nieznany kraj”
  • Kossak Zofia – „Troja północy”
  • Kossak Zofia –”Suknia Dejaniry”
  • Kostin Igor –”Czarnobyl..”
  • Kostołowska Katarzyna  - „Czterdzieści plus”
  • Kostołowska Katarzyna – „Czterdzieści plus”
  • Kościelny Piotr –”Dzieje reformacji w Polsce”
  • Kościesza Norbert –”Folwark Komendanta”
  • Kowalczuk Halina – „Dom na sosnowym wzgórzu”
  • Kowalczuk Halina – „Dom na Sosnowym”
  • Kowalczyk Zdzisław –”Japonia: kraj,który..”
  • Koziołek Krzysztof – „Nad śnieżnymi kotłami”
  • Koziołek Krzysztof –”Operacja aksamit”
  • Krajewski Zenon –”Nom omnis moriar”
  • Krajniewska Marika – „Hej, mała!”
  • Krajniewska Marika – „No, Asiu!”
  • Krajniewska Marika –”Och, Elwis”
  • Krajoewski Marek – „Mock: Golem”
  • Krasiejko Izabela –”Rodzina z dziećmi”
  • Krasińska Izabela – „Aniela”
  • Krawczyk Agnieszka –”Najmilszy prezent”
  • Krawczyk Agnieszka –”Róża wiatrów”
  • Krawczyk Ewa – „Nie daj się wkręcać”
  • Krentz Jayne Ann – „Jej ostatni obraz”
  • Kruszewska Joanna – „Aby do mety”
  • Kubicz Michał –”Kaligula”
  • Kubisiowska Katarzyna –”Szaflarska”
  • Kups Arkadiusz – „Sekcja: dopóki wlaczysz”
  • Kursa Małgorzata – „Wiedźmy na wakacjach”
  • Laar Arnold – „Pod nóż”
  • Lagercrantz David – „Ta, która musi umrzeć”
  • Lamparska Joanna –”Imperium małych piekieł”
  • Land Stephanie – „Sprzątaczka”
  • Lauren Christina – „Seksowny kłamca”
  • Laurens Stephanie – „Nierozważna narzeczona”
  • Le Henanff – „Modigliani: książe bohemy”
  • Lebedewa Tamara –”Pasożyt wywołuje raka”
  • Lehrl Richard –”Domowe warzenie piwa”
  • Lemire Laurent – „Maria Skłodowska – Curie”
  • Lennox Judith – „Okruchy życia”
  • Leon Bonnie – „Ulotna radość”
  • Lewicka Anna –”Więź”
  • Ligeska Artur –”Inna miłość szejka”
  • Ligocka Roma – „Jeden dobry dzień”
  • Lingea – „Gramatyka języka ukraińskiego”
  • Ling-Łoniewska – „Tylko raz w roku”
  • Ling-Łoniewska –”Polluks”
  • Link Chaelotte – „Poszukiwanie”
  • Lipko Tomasz – „Login”
  • Lis Agnieszka –”Zapach goździków”
  • Lisicki Paweł – „Nowa wspaniała przyszłość”
  • Liszewska Lidia – „Zostań ze mną”
  • Liszewska Lidia –”Podaruj mi szczęście”
  • Liu Christine – „Dom w zgodzie z naturą”
  • Liu Marjorie –”Krew”
  • Liu Marjorie –”Przystań”
  • Lloyd Amy – „Niewinna żona”
  • Luiselli Valeria – „Historia moich zębów”
  • Lunde Niels – „Lego”
  • Lutosławski Kazimierz – „Czuwaj!:Sześć gawęd”
  • Lutosławski Kazimierz – „Czym jest skauting polskie?”
  • Lyons Daniel – „Korposzczury”
  • Łysiak Waldemar –”Pan Rebeliant”
  • Macgregor Joanne – „Mroczne szepty”
  • Machałek Patrycja – „Przetwory z pomysłem”
  • Mackiewicz Józef –”Nie trzeba głośno mówić”
  • Maggdi Golding –”Moje dziecko ma autyzm”
  • Magris Claudio – „Migawki”
  • Mahnke Aaron – „Niegodziwy śmiertelnicy”
  • Mai Klaus-Rudiger –”Watykan: mroczna historia”
  • Mailer Norman – „Na podbój księżyca”
  • Majcher Magdalena – „Jeszcze jeden uśmiech”
  • Majcher Magdalena – „Znany szum morza”
  • Majcher Magdalena –”Zimny kolor nieba”
  • Majcher Magdalena –”Zimny kolor nieba”
  • Majcher Sylwia –”Wykorzystuję, nie marnuję”
  • Makowksi Andrzej –”Scouthing jako system”
  • Małgorzata Nocuń –”Ojczyzna dobrej jakości”
  • Małkowski Stanisław – „X Małkowski „
  • Mann Marni – „Gdy zapada cisza”
  • Marakewicz Maciej – „Atlantycka konspiracja”
  • Marchlewska Jolanta –”Emocje, relacje, empatia”
  • Marcisz Maciej – „Taśmy rodzinne”
  • Margielewski Marcin – „Była arabską stewardesą“
  • Marinina Aleksandra – „Śmierć nadeszła wczoraj”
  • Marlena Kilian –„Niepełnosprawniść..”
  • Marrone Teresa –”Suszonki: zachowaj smak”
  • Martin George R.R – „Jednookie walety”
  • Martin George R.R –”W domu robaka”
  • Martin Stewart –”Skrzynia ofiarna”
  • Marzec Agata  - „Cena złudzeń”
  • Masłowska- Burnos Alicja – „Cisza”
  • Mason Susan Anne – „Spadkobierca”
  • Mautino Beatrice – „Bez parabenów”
  • Mayer Chloe – „Chłopiec ze śniegu”
  • Maynard Frances – „Siedem niedoskonałych”
  • Mazur Tomasz – „Zakazane historia filozofów”
  • McAllister, Gillian – „Nie mam więcej pytań”
  • McKinty Adrian –”Łańcuch”
  • McManus Karen – Dwoje dochowa tajemnice”
  • Melillo Robert –”Rozłączone dzieci”
  • Melinek Judy – „Ciało nie kłamie”
  • Mendoza Eduardo –”Król przyjmuje”
  • Mezricj Joshua –”Części zamienne”
  • Michajlik Aleksander – „Anatomia i fizjologia”
  • Michalak Aleksander –”Wąż z lasu cedrowego”
  • Michalak Katarzyna – „Marzycielka”
  • Michalak Katarzyna –”Uśmiech losu”
  • Miller  T.Christian – „Niewiarygodne”
  • Miller Kelsey – „Przyjaciele”
  • Miller Michael – „Cień”
  • Milli Dorota – „Dom na wyspie”
  • Milli Dorota – „To jedno lato”
  • Miłoszewski Wojciech – „Kontra”
  • Miłoszewski Wojciech – „Kontra”
  • Mirek Krystyna –”Świąteczny sekret”
  • Mirek Krystyna –”Tam gdzie serce twoje”
  • Misiołek Katarzyna – „Cudze grzechy”
  • Molenda Jarosław –”Z espresso przez Europę”
  • Molinie Marie-Dominique –”Walka Jakuba”
  • Monforte Reyes – „Pamięć lawendy”
  • Monika M – „Bejbi: kulisy sekskorupcji”
  • Montag Kassandra –”Świat po powodzi”
  • Montefiore Santa –”Kuszenie Grace”
  • Moore Alan – „Providence T.1”
  • Moore Alan – „Providence” T.2
  • Morawiecki Kornel –”Kornel Morawiecki”
  • Moriarty Liane – „Dziewięcioro nieznajomych”
  • Morris Robert – „Na ostrzu skalpela”
  • Moss Marcel – „Nie odpisuj”
  • Moyes Jojo – „Kolory pawich piór”
  • Mróz Remigiusz – „Wyrok”
  • Mróz Remigiusz –”Iluzjonista”
  • Mróz Remigiusz –”Kasacja”
  • Murzyn Dorota – „Ekonomia społeczna”
  • Musiał Bogdan – „Kto dopomoże żydowi”
  • Musiałowska Dominika –”Pokonaj nadwagę”
  • Musso Guillaume – „Zjazd absolwentów”
  • Napiecek Jędrzej – „Król, który uciekł”
  • Napiórkowski Marcin – „Turbopatriotyzm”
  • Nasher-Awakemian  Jack – „Idź po swoje”
  • Naszkowska Krystyna – „Jeść czy nie jeść”
  • Nesbo Jo – „Nóż”
  • Nguyen Kim – „Śmierć przy myciu zębów”
  • Niedźwiedzka Magdalena – „Anna Jagielonka”
  • Nietresta- Zaton Agnieszka – “ Stara wariatka”
  • Nordin Martin – „Ogniem i dymem”
  • North Alex – „Szeptacz”
  • Nowakowski Mauryce – „Niezależność”
  • Nowiński Jerzy –”Nadgodziny zagryzione”
  • Nunez Sigrid – „Przyjaciel”
  • O’Connor Flannery – „Ocalisz życie, moje swoje”
  • Ogórek Magdalena – „Lista Wachtera”
  • Oksanen Sofi – „Norma”
  • Olejniczak Lucyna –”Aleksandra”
  • Olejnik Agnieszka – „Dworek w miłosnej”
  • Olien Darin – „Pięć zdrowych nawyków”
  • Orange Tommy – „Nigdzie indziej Tommy”
  • Orlicz Daria –”Złe spojrzenia”
  • Ostrowska Krystyna –”Agresja w szkole”
  • Ośrodek Karta Starcie Polski: wrzesień
  • Otto Friederike – „Wściekła pogoda”
  • Owens Delia – „Gdzie śpiewają raki”
  • Page Jan – „Wszystkie nasze tajemnice”
  • Parker Nataline – „Morski ogień”
  • Pasek Dorota – „Dziewczyna od trawnika”
  • Paszyńska Maria – „Instytut Piękności”
  • Paszyńska Maria – „Powroty”
  • Paszyńska Maria – „Powroty”
  • Paszyńska Maria –”Dwa światła”
  • Pawlikowska – Jasnorzewska – „Złote myśli kobiety”
  • Pawłowicz Beata – „Niezwykły rodzic”
  • Pearce Bryony – „Wyspa”
  • Pelanowski Augustyn – „Testament duchowy”
  • Petitcollin Christel –”Jak mniej myśleć”
  • Pich- Aguilera  Roca –”Rosa jak ty to robisz”
  • Piekara Jacek – „Bestie i ludzie”
  • Piekara Jacek – „Płomień krzyż T.1”
  • Piekara Jacek – „Płomień krzyż T.2”
  • Piekara Jacek – „Przeklęte krainy”
  • Pieńkos Magdalena – „Domowe kiszonki”
  • Piepiórka Michał – „Rockfellerowie i Marks”
  • Pilch Jerzy – „Żółte światło”
  • Pilich Maria –”Wybitni polscy odkrywcy”
  • Pilipiuk Andrzej – „Karpie bijem“
  • Pinker Steven –”Nowe Oświecenie”
  • Plohij Sergij –”Czarnobyl..”
  • Podgórska Joanna – „Spróchniały krzyż”
  • Podmokła Agnieszka – „Pustka”
  • Polak Ryszard –”Człowiek i moralność”
  • Polak Wojciech –”Zbrodnia i grabież”
  • Polly Matthew –”Bruce Lee”
  • Polte Agata – „Na przekór”
  • Ponińska Dorota – „Sekrety pani pułkownikowej”
  • Posmysz Zosia – „Pasażerka”
  • Posner Trisha –”Farmaceuta z Auschwitz”
  • Potaczała Krzysztof – „Zostały tylko kamienie”
  • Potocka Agnieszka –”Terapia i edukacja z psem”
  • Potocki Jacek – „Góry Stołowe”
  • Potyra Anna – „Pchła”
  • Power Rory –”Toxyczne dziewczyny”
  • Półtawska Wanda – „Z prądem pod prąd”
  • Prandzioch – Górecka – „Tabu”
  • Prowse Amanda –”Szczypta miłości”
  • Przybyłek Agata – „Historia naszych pożegnań”
  • Przybyłek Agata – „Najlepsze, co mnie spotkało”
  • Przybyłek Agata – „Tak smakuje miłość”
  • Przybyłek Agata – „W promieniach szczęścia”
  • Przybyłek Agata –”Bądź moim światłem”
  • Ptak Olga – „Kto ukradł jutro”
  • Pulikowski Jacek –”Czy można dzisiaj dobrze..”
  • Pulikowski Jacek –”Rodzina najważniejsza..”
  • Puścikowska Agata –  „Wojenne siostry”
  • Puzo Mario –”Sycylijczyk”
  • Puzyńska Katarzyna – „Pokrzyk”
  • Pyne Lydia –”Siedem szkieletów”
  • Radomska Marta – „O jeden diament za daleko”
  • Ramos Joanne – „Farma”
  • Rapaille Clotaire –”kod kulturowy”
  • Redakcja naukowa Janina Pach i inni –”Przedsiębiorczość społeczna”
  • Reid Taylor Jenkins  - „Siedmiu mężów Evelyn”
  • Reimann Maria – „Nie przywitam się”
  • Reiss CD – „Shuttergirl”
  • Rejmar Małgorzata – „Błoto słodsze niż miód”
  • Reszka Paweł – „Płuczki”
  • Reszka Paweł –”Czarni”
  • Rettinger Dominik – „Sekrety Elizy”
  • Reynolds  Amanda – „On cię okłamuje”
  • Richards Matt – „Somebody to love”
  • Riley Lucinda – „Pokój motyli”
  • Riley Lucinda –”Pokój motyli”
  • Ristujczina Luba –”Leonardo da Vinci”
  • Ritchie Krista – „Podwójna pokusa”
  • Roach Mary – „Sztywniak”
  • Robert Nora – „W poszukiwaniu prawdy”
  • Robert Nora –”W ukryciu”
  • Roberts Nora – „Z krwi i kości”
  • Roberts Nora –”Książe i artystka”
  • Roberts Nora –”Księżniczka i tajny agent”
  • Rogala Małgorzata –”Cicha noc”
  • Rogalska Marzena –”Druga miłość”
  • Rogoziński Alek – „Śmierć w blasku fleszy”
  • Rogoziński Alek –”Dom tajemnic”
  • Rosiak Dariusz – „Oblicza Wielkiej Brytani”
  • Ruman Elżbieta – „Dotyk nieba”
  • Ruszkowski Janusz –”Europeizacja”
  • Ryrych Katarzyna –”Wdowie wzgórze”
  • Savage Vanessa –”Kobieta w mroku”
  • Schinner Miyoko – „Wegańska spiżarnia”
  • Schmidt Heinz Gunther – „Jadą cyganie”
  • Schmitt Eric – Emmanuel – „Człowiek, który widział..”
  • Schmitt Eric-Emmanuel – „Felix i niewidzialne..”
  • Schrammek Dorota – „Horyzonty uczuć”
  • Schrammek Dorota – „Na brzegu życia”
  • Schrammek Dorota – „Wiatr wspomnień”
  • Schwartz Alvin – „Upiorne opowieści”
  • Semple Maria – “ Gdzie jesteś Bernadette?”
  • Setterwall Carolina –”Bądźmy dobrej myśli”
  • Seveistrup Soren –”Kasztanowy ludzik”
  • Seweryn Andrzej –”Ja prowadzę”
  • Sheffer Edith – „Dzieci Aspergera”
  • Shen L.J – „Szakal”
  • Shukri Laila –”Jestem nieletnią żoną..”
  • Shulman Lisa – „Mózg w żałobie”
  • Sieradzki Zygmunt –”Nie płacz kiedy odjadę”
  • Siewak- Sojka Zofia –”Barcelona”
  • Simoni Marcello –”Opactwo stu oszustw”
  • Sinclar Alex – „Szóste piętro”
  • Skrzypiec – Dagnan Izabela –”Świetnie się bawię w twoich..”
  • Sławecka Monika –”Alkohol-piekło kobiet”
  • Smith Patrick – „Pilot ci tego nie powie”
  • Snyder Scott –”Mroczne dni”
  • Socha Natasza – „(Nie)młodość”
  • Socha Natasza – „Drogi Święty Mikołaju”
  • Sokolovska Lena – „Kosmetyki naturalne”
  • Sołtys Paweł –”Nieradość”
  • Sońska Natalia – „Zacznijmy jeszcze raz”
  • Sońska Natalia –”Słuchaj głosu serca”
  • Sorrenti Nicolo – „Chleba naszego”
  • Sprenger Jakob – „Młot na czarownice”
  • Spurrier Simon – „Śnienie T.1”
  • Spurrier Simon –”Sandman Uniwesum”
  • Sri Edward – „Kim jestem, by osądzać“
  • Staniszewska Marta – „I obiecuję ci miłość”
  • Staniszewska Marta – „Nigdy cię nie zapomniałam”
  • Staniszewska Marta – „Nigdy nie mów nigdy”
  • Staniszewska Marta – „Nigdy nie pozwolę ci odejść”
  • Statman Alisa –”Sharone Tate”
  • Stein Garth – „Sztuka ściganie się w deszczu”
  • Stelar Marek – „Cień”
  • Sten Camilla –”Osada”
  • Sten Camilla –”Osada”
  • Stolińska –Fiedorowicz –”Insulinooporność: leczenie”
  • Stone Victoria Helen – „Dziewczyna zwana Jane”
  • Strzałkowska Patrycja –”Insta beauty”
  • Stuhr Maciej –”Stuhrmówka”
  • Sturis Dionisios – „Głosy: co się zdarzyło”
  • Suchocka Agata –”Jesienny motyl”
  • Suleja Włodzimierz – „Dawniej to było”
  • Sumiliński Wojciech – „ABW: nic nie jest tym”
  • Sumliński Wojciech – „Oficer: czego ludzie żałują”
  • Sumliński Wojciech – „To tylko mafia”
  • Sumlińskie Wojciech – „Niebezpieczne związki”
  • Surowińska Joanna – „Metoda Vojty”
  • Synder Scott –”Mroczni rycerze”
  • Szarańska Joanna  - „Złość piękności szkodzi”
  • Szarańska Joanna –”Choinka cała w sniegu”
  • Szarejko Marta – „Seksuolożki”
  • Szczygielski Bartosz – „Krew”
  • Szczygieł Mariusz – „Nie ma”
  • Szepielak Anna – „Młyn nad czarnym”
  • Szepielak Anna – „Wybór Julianny”
  • Szneider Benedykt – „Syn”
  • Szołajski Konrad – „Zlecenie”
  • Świętek Edyta – „Dom lalek”
  • Świętek Edyta – „Rzeka kłamstw”
  • Świętek Edyta – „Rzeka kłamstw”
  • Świętek Edyta –”Cienie przeszłości”
  • Świętek Edyta –”Echa niewierności”
  • Świst Paulina –”Sitwa”
  • Tadeusz W – „Bez znieczulenia”
  • Tarasov Sergij –”Kresy- piękno utracone“
  • Taylor C.L –  „Teraz zaśniesz”
  • Tchaikovsky Adrian – „Hołd dla mroku”
  • Tencer Gołda – „Jidisze mame”
  • Tevis Walter – „Człowiek, który spadł..”
  • Thomas Bev – „Terapeutka”
  • Thompson Ewa – „Zrozumieć Rosję”
  • Tiller Carl Frode – „Początki”
  • Tkaczyk Paweł –”Grywalizacja”
  • Tochman Wojciech – “ Schodów się nie pali”
  • Tochman Wojciech –„Pianie kogutów”
  • Torres Bob –”Vegan freak”
  • Tracy Brian – „Zapanuj nad czasem”
  • Tracy Brian –”Zmień myślenie”
  • Trzewiczek Ignacy – „Graj trikiem”
  • Tsering Shakya –”Smok w krainie śniegu”
  • Tudor C.J – „Zniknięcie Annie Thore”
  • Tyl Aleksandra – „Miłość wyczytana z nut”
  • Ulatowska Maria – „I tak nie przestanę..”
  • Valko Tanya – „Arabski raj”
  • Vallance Jessica –”Zaufaj mi”
  • Vaughan Brian –”Ostatni z mężczyzn”
  • Ventrella Rosa – „Historia porządnej rodziny”
  • Wala Magdalena – „Na moment przed świtem”
  • Warren Ed – „Nawiedzenia”
  • Waszut Sabina – „Narzeczona z getta”
  • Waszut Sabina –”Narzeczona z getta”
  • Weiss Shevah – „Pamiętam…”
  • Weissmann- Klein Gerda –”Wszystko za życie”
  • Welfens Maja –”Mamba: morderstwo..”
  • White Christian – „Dziecko znikąd”
  • Wiechecki Stefan – „Niejaki komputer”
  • Wierzchowska Weronika – „Prawdziwa ja”
  • Więcław Marcn – „Ouo vadis..”
  • Wilczyńska Karolina – „Kwitnące lilie”
  • Wilczyńska Karolina – „Kwitnące lilie”
  • Wilczyńska Karolina – „Splecione letnie sny”
  • Wilczyńska Katarzyna –”Zapach bzu”
  • Wilczyński Piotr –”Próba samobójcza”
  • Wilkinson Kerry – „Czarna lista”
  • Wilkinson Kerry – „W potrzasku”
  • Wilkinson Toby –”Powstanie i upadek”
  • Wiśniewski Janusz –”Koniec samotności”
  • Wiśniewski Michał –”Wszyscy jesteśmy..”
  • Witkiewicz Magdalena – „Jeszcze się kiedyś”
  • Witkiewicz Magdalena –”Uwierz w Mikołaja”
  • Włodarczyk Bolesław –”Syberyjskie peregrynacje”
  • Wohlleben Peter –”Dotknij, poczuj zobacz”
  • Wolański Ryszard –”Tango milonga”
  • Wolińskla – Riedi –”Kobieta w Watykanie”
  • Woroniecki Jacek –”Około kultu mowy ojczystej”
  • Woś Rafał – „Zimna trzydziestoletnia”
  • Woydyłło Ewa –”Strata: przejdźmy przez to…”
  • Woyniak Katarzyna – „Przedpiekle”
  • Woźniak Katarzyna – „Polowanie na wilka”
  • Wożniak Katarzyna –”Prochem i cieniem”
  • Wójcik Piotr –”Wina”
  • Wrzosek Piotr – „Rozmówki”
  • Yildirim Nermin – „Sny”
  • Zagajewski Adam – „Substancja”
  • Zakrzewska Agnieszka –”Niebo nad Amsterdamem”
  • Zamoyski Adam – „Napoleon: człowiek i mit”
  • Zaniewska- Wojtków zofia – „Słuchaj psa”
  • Zanussi Krzysztof –”Uczyń ze swojego życia”
  • Zechenter Anna  - „ Zagłada Polków ..”
  • Zembrzuski Ludwik – „Służba zdrowia w wojskach”
  • Ziembicka Bogna – „Miłość w cieniu wielkiej…”
  • Zimniak Magdalena –”Wschód księżyca”
  • Zinczenko David – „Mężczyźni, miłość i seks”
  • Zinkiewicz – Tomanek – „Język ukraiński”
  • Żelazowska Anna – „Miłość w czasach in vitro”
  • Żółcińska Wanda – „Ceremonia”
  • Żytkowiak Iwona – „Zamknij oczy”

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozowju Czytelnictwa.