BEZKARNY PAŹDZIERNIK TRWA!

Kochani Czytelnicy!

Zatrzymała Was pandemia? Trudno było Wam rozstać się z naszą książką? Zabrakło czasu by do nas zajrzeć?

Przypominamy, że jeszcze tylko do 31 października trwać będzie akcja „Abolicja w Bibliotece” zorganizowana z okazji 75-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie.

Serdecznie zapraszamy szczególnie tych z Was, którzy przetrzymują wypożyczone książki od wielu miesięcy, a czasem nawet lat. To niepowtarzalna okazja, dla naszej placówki, by odzyskać nasze książki, za którymi bardzo tęsknimy i dla Państwa również, by ten jeden raz uniknąć odpowiedzialności za przetrzymywane egzemplarze.

Przyjdziecie do Biblioteki do końca października i zwróćcie wszystkie przetrzymywane książki i materiały multimedialne bez konsekwencji!

Szablon plakatu