Spotkanie z Romanem Pankiewiczem, autorem książki „Polski żywioł”

W poniedziałek 21.05.2018 r. gościł w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielawie pisarz, podróżnik Roman Pankiewicz. Podczas spotkania, na które przyszli uczniowie klas: Vb i VIc z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 z nauczycielami: Agatą Kucharek i Anną Sobierajską, autor zaprezentował swoją najnowszą książkę zatytułowaną „Polski żywioł”. Książka nawiązuje do rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i jest ostatnią z cyklu „Cztery żywioły”. W skład tego cyklu wchodzą książki: „Matuszka Rosija – pierwszy żywioł”, „Niemcy – drugi żywioł”, „Islandia –trzeci żywioł”.

W Wielki Piątek, 29 kwietnia 2024 r., biblioteka czynna będzie w godzinach 8.00-16.00.
Nie zapomnijcie odwiedzić w tym tygodniu biblioteki i wybrać sobie lekturę na święta!

Dyrektorka i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie życzą wszystkim użytkownikom i przyjaciołom biblioteki wesołych świąt!